Hledáme lidem práci Manpower

Nákupčí

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Jste technicky zaměřeným člověkem se zkušenostmi z oblasti nákupu? Orientujete se v dokumentaci a baví Vás spolupráce přímo s výrobou? Rád/a pracujete v týmu, ale zároveň se dokážete i samostatně rozhodovat?

Pro prosperující německou firmu, která se zabývá zakázkovou strojírenskou výrobou, hledám kandidáta se zkušenostmi z technického nákupu!

Čeká Vás práce v přátelském prostředí, v menším kolektivu, vlastní iniciativa a inovátorské myšlenky jsou vítány! Těšit se můžete na zajímavé finanční ohodnocení i celou řadu benefitů!

Náplň práce:

- komunikace s dodavateli

- řešení poptávek a objednávek materiálu dle potřeb výroby

- hlídání termínů, množství materiálu, řešení změn

- spolupráce s kolegy v týmu v HK i v zahraničí

- vítaná je i iniciativa v oblasti zlepšování procesů v nákupu

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání

- praxe v oboru nákupu

- AJ nebo NJ podmínkou

- spolehlivost, zájem o práci

- smysl pro pořádek a týmovou práci

Nabízíme:

- stabilní práci s možností růstu

- mzdu odpovídající zkušenostem vč. dalších bonusů

- 5 týdnů dovolené

- dotované stravování

- příspěvek na penzijko a lékařskou péči

- vánoční odměny, mikulášské balíčky pro děti a další benefity...

Zaujala Vás tato nabídka? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

  • Vyškov
  • ANMIJA work s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. prosince
  • Olomouc
  • BRASTY GROUP s.r.o.
Zveřejněno: 22. prosince
  • Olomouc
Zveřejněno: 8. ledna
  • Moravskoslezský kraj
Zveřejněno: 15. března
  • Olomouc
Zveřejněno: 4. července
  • Praha
  • Pepper Decor
Zveřejněno: 22. srpna
  • Ostrava
  • TORISORT GROUP s.r.o.
Zveřejněno: 21. ledna
  • Prostějov
  • Strojírny Prostějov, a.s.
Zveřejněno: 25. ledna
  • Žďár nad Sázavou
  • ARROW International CR, a.s.
Zveřejněno: 17. února
  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
Zveřejněno: 26. června
  • Olomouc
  • AUTO-DIENST s.r.o.
Zveřejněno: 28. dubna
  • Příbram
  • Norican Czech s.r.o.
Zveřejněno: 27. června
  • Litvínov
  • SAPRIL GROUP s.r.o.
Zveřejněno: 26. srpna
  • Velemyšleves
  • Nexen Tire Europe s.r.o.
Zveřejněno: 27. července
  • České Budějovice
  • Robert Bosch, spol. s r.o.
Zveřejněno: 10. dubna
  • Ostrava
  • Roll R, s.r.o.
Zveřejněno: 20. září
  • Litvínov
Zveřejněno: 24. května
  • Roudnice nad Labem
  • GRIMAX s.r.o.
Zveřejněno: 20. října
  • Olomouc
  • TESCO SW a.s.
Zveřejněno: 9. prosince
  • Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • Jihlava
  • Moravia Lacto a.s.
  • Jihlava
  • ADÉLKA a.s.
  • Světnov
  • Základní škola a Mateřská škola Světnov…
  • Český Těšín
  • VOP GROUP, s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

AJ benefit benefity bonus Bor hledám hlídání hodnocení HR IT kandidát komunikace Most možnost nabídka náplň práce Německo nová odměny ohodnocení pozice práce praxe prostředí příspěvek růst SOU spolupráce stabilní stravování v zahraničí vzdělání zahraničí životopis dokument dovolené finanční inovátor kolektiv kov lékař materiál náplň oblast oblasti obor pořádek PR proces procesů profi přátelské řešení stroj technické termín tým výroby zájem zkušenost