Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

016 - Lisař hliníkových profilů se mzdou + 34 500 Kč a více , M/Ž

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Soustružník / Soustružnice, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 34.500 Kč
Kontakt Michaela Koordinátor, zobrazit tel. číslo

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Pojďte se s námi formou prohlídky podívat do provozu bok po boku své koordinátorky a mějte ji jako svou pravou ruku v průběhu pracovního poměru.

Co nabízíme:

  • mzdu až 34 500 Kč a více dle zkušeností
  • stabilní práci na HPP
  • dobře dostupná práce přímo v Děčíně
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příplatky
  • zálohy každý týden
  • oblečení a pracovní pomůcky ZDARMA o které se Vám stará firma
  • vstupní lékařská prohlídka ZDARMA

Náplň práce:

  • práce na lisovně: příprava materiálu pro lis, obsluha lisu s přiděleným materiálem, výstupní kontrola
  • práce na tavírně: řezání hliníku na tavné pile, kontrola nahřátí pecí a odstraňování stružky
  • práce v nepřetržitém provozu 12h (režim 2 dny práce, 2 dny volno)
  • v průběhu zaučení se dělají jeřábnické a vazačské zkoušky

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost (manipulace s těžšími břemeny)
  • samostatnost a zodpovědnost
  • vyučení v příbuzném oboru či zkušenosti v obdobné výrobě výhodou
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

AJ aktuální Bor Děčín den firma hledám HR ISO IT job Most náplň práce NDA oblečení odpovědnost pec plat práce pracovní prohlídka příplatky režim samostatnost společnost společnosti stabilní stará týden volno zdarma zkušenosti dar dny dovolené informace kontrola kov lékař lékařská materiál náplň obor obsluha poměr PR pracovní příležitost pracovní příležitosti profi prohlídky příležitost příležitosti příprava standard tým vyučení zkoušky zkušenost