Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Inženýr Kvality | Zákaznická Kvalita

Lokalita Vratimov
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Potravinářství a krmivářství, Kontrolor / kontrolorka kvality
Min. vzdělání Základní

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Kvalita, komunikace se zákazníky, angličtina – o to především půjde na této pozici. Pro automotive společnost hledáme „INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY“.

Náplň práce:

  • přímá komunikace se zákazníkem
  • implementace požadavků od zákazníka do výroby
  • zodpovědnost za řešení a vyřešení zákaznických reklamací
  • projektové řízení ze směru kvality
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci organizace
  • reporting

POŽADAVKY:* min. SŠ vzdělání technického směru

  • znalost anglického jazyka min. na úrovni B1 – psaná forma
  • min. teoretická znalost nástrojů kvality
  • zkušenosti s působením na obdobné pozici výhodou

BENEFITY:

  • 13. a 14. mzda
  • odměny
  • 5týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • systém Benefit plus
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • příspěvek na dopravu
  • a další…

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • do 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Žebrák
  • Vojtíšková Karolína
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Havlíčkův Brod
  • Brigantová Nikola
  • 60 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Bílina
  • Řádková Lucie
  • 50 000 Kč
Zveřejněno: 10. ledna

Autocentrum Ostrava s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., MANDÍK, a.s., ARAKO spol. s r.o., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Smurfit Kappa Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., PRAGA-Automotive s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, CRI ameba.eu, s.r.o., Pragolematik s.r.o., EBG plastics CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Trenkwalder a.s., Idemia Czech s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Ostrava, Celá ČR, Havířov, Opava, Valašské Meziříčí, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Hradec nad Moravicí

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

angličtina auto benefit benefity doba flexibilní hledám inženýr IT komunikace kurz kurzy kvalita kvality mzda náplň práce odměny odpovědnost práce pracovní pracovní doba příspěvek reklama reporting řízení společnost spolupráce stravování vzdělání zákaznická zkušenosti znalost anglické dovolené jazyk kov náplň nástroj oddělení organizace Ostatní PR projekt projektové report řešení stroj systém technické výroby zákazník zkušenost