Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Skladník ve výrobě "Waterspider" - nástup do kmene IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 24.000 – 28.000 Kč

O nás

Pro společnost, která je celosvětovým leaderem v oblasti telekomunikačních technologií, hledáme vhodné zaměstnance na pozici Waterspider

Náplň práce:

▪ Udržení plynulých materiálových toků, spolupráce při optimalizaci skladových zásob
▪ Kanban, replenishment, kitování, backflush, bulk, transfer order,
úprava množství – znalost a dodržování základních principů a případná kontrola nastavení v SAP
▪ Skladování materiálu na svěřených lokacích, hledání příčin v případě nalezení nepřesnosti
▪ Shromažďuje scrap, identifikuje ho a reportuje
▪ Dodržuje eskalační proceduru
▪ Aktivně přistupuje k dodržovaní a nastavovaní 5S
▪ Práce na 3 směny

Co od Vás očekáváme:

▪ Spolupráce a předávaní informací z výrobního procesu
teamleadrovi, skladníkům, P&P inženýrům, druhé směně
▪ Samostatný, proaktivní a příkladný přístup k práci
▪ Plnění úkolů zadaných nadřízeným

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabídka:

  • Celková mzda ve výši: 22 – 24 000 CZK / měsíc
  • měsíční bonus ve výši 2.000 CZK
  • noční směny ve výši 1.500 CZK
  • zákonné příplatky (noc, víkend, svátek)
  • čtvrtletní odměny a bonusy
  • 10 minutová placená přestávka navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvky na závodní stravování (oběd za cenu 28 Kč)
  • multisport karta
  • 25 dní dovolené

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE