Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní zástupce pro německé zákazníky

Lokalita Česká Lípa
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Německý jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 65.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Otevíráme dveře pro dynamického a ambiciózního jednotlivce, který se chopí příležitosti stát se klíčovým hráčem v našem týmu obchodních expertů. Tato pozice kombinuje vzrušující práci v terénu v přiděleném regionu v Německu s home office, prostě optimální vyvážení pro rozvoj stávajícího obchodu, občasnou akvizici a zároveň naplánování práce z pohodlí domova. Důležité je mít B2B zkušenosti a plynulou němčinu.

Možnost nástupu ihned.

Popis pozice:

  • oslovování a posilování vztahů se stávajícími partnery v přiděleném regionu v Německu
  • pravidelná jednání s klienty za účelem optimalizace obchodní spolupráce
  • aktivní komunikace s německými partnery s cílem dosahovat maximálního uspokojení
  • občasná akvizice nových klientů a rozšiřování obchodní sítě
  • příprava atraktivních obchodních prezentací a nabídek
  • sledování trendů na trhu a přizpůsobení obchodní strategie

Profil kandidáta:

  • mluvíte plynule německy a máte vášeň pro obchodní příležitosti
  • zkušenosti v oblasti obchodu a přesvědčivé dovednosti v budování vztahů
  • schopnost být produktivní v home office a zároveň excelovat u zákazníka
  • brilantní komunikační dovednosti a schopnost adaptace na dynamiku trhu
  • touha podílet se na rozvoji obchodních strategií a plánování

Nabízíme:

  • významný evropský výrobce
  • lákavý roční bonusový program
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • auto i k soukromým účelům
  • mobil, notebook
  • jazykové kurzy nebo vzdělávací kurzy
  • práce z domova

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Praha
  • Personne , s.r.o.
  • 100 000 – 150 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. ledna

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Odbory - proč a jak je založit

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ auto bonus cíle domov důležité home office HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kurz kurzy místa mobil možnost nová obchodní obchodní zástupce Office partner penzijní připojištění plán plánování pojištění postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní místa připojištění příspěvek rozvoj sledování SOU společnost společnosti spolupráce strategie uchazeč v Německu vyšší vzdělávací kurzy zástupce zkušenosti cíl díl dovednost jazyk jednání komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov německé německý obchod oblast oblasti PC penzijní PR profi program příležitost příležitosti případ příprava přístup region roční schopnost spokojen trend trh tým volná pracovní místa vzdělávací kurz vztah z domova zákazník zkušenost