Práce: JavaScript Developer

lokalita: Brno zadavatel: GIT Consult Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do UI týmu našeho klienta hledáme nového kolegu, kterého baví vývoj nových komponent pro rozsáhlé e-shopy a čistý JavaScript.

NÁPLŇ PRÁCE

  • příležitost pracovat na vývoji jedné z největších e-commerce platforem v Evropě
  • práce v agilním prostředí (Scrum / Kanban) ve velkém měřítku
  • možnost využívat AJ při komunikaci s kolegy z UK
  • tvorba unit, integračních i funkcionálních testů
  • jaké technologie budete používat? S jako stylus, G jako gulp, B ---jako Browserify, GIT, Jiru, Confluence, Stash, Bamboo a další :-)

POŽADAVKY

  • zkušenost s JS/CSS/HTML a znalost principů OOP v JS (ES5, ES6)
  • práce s Angularem, Reactem, nebo Backbone (pokud tato
  • zkušenost chybí, nevadí – nejdůležitější je čistý JavaScript) responsive a cross-browser design (např. Bootstrap je pro tebe +)
  • front-end tooling – Node JS / Grunt JS nebo Gulp JS / Browserify
  • praxe s verzovacím systémem, např. s GITem
  • praktické zkušenosti s prací v agilním (Scrum, Kanban) týmu jsou výhodou

NABÍZÍME

  • certifikovaná školení v mezinárodním prostředí
  • výrazná podpora profesního růstu
  • pohodová a uvolněná atmosféra, kde každý cítí vlastní odpovědnost
  • zajímavé projekty, jejichž počet přibývá (jen od r.2012 se tým developerů rozrostl ze 7 téměř na 100…množí se rychle!)
  • možnost růst v týmu – profesně…
  • workshopy, konference, interní fedex-day, knihovna
  • Summer BBQ, Boat Party a další akce
  • relax room a chill-out zóna s výhledem na jednu z nejkrásnějších staveb Brna (nemyslíme ‚hodiny‘ na Svoboďáku)
  • další benefity dle tvé chuti z oblastí zdraví, rekreace, vzdělávání v benefitním systému kafeterie
  • místo pracoviště hned vedle OC Vaňkovka, takže kdo neví, kde utratit výplatu…
  • některé dny jsou plné ovoce (pozor na vegany) ;-)
  • bonusy, 25 dní dovolené, stravenky
  • flexi pracovní doba
  • penzijní připojištění
  • zvýhodněné členství ve fitku pro ty, kteří v ovocné dny chtějí být rychlejší než vegani

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.