Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stabilní práce ve výrobě, až 27.000 Kč/m, svoz zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Znojmo
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.500 – 27.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete dělat jednoduchou práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, příspěvek na ubytování či dopravu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup možný dle domluvy každý týden! A co bude vaším úkolem? - jednoduché kompletování kabelů - práce na vlastním stroji, ne u pásu Místo výkonu práce: Mikulov Nabízíme: - zajímavou mzdu, po zapracování až 27.000 Kč dle šikovnosti - dobře placené dobrovolné přesčasy - prémie dle výkonu - svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma - příspěvek na dojíždění či ubytování - volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu. - týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená) - pracovní oděvy - sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - základy práce na pc

  • Žďár nad Sázavou
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 10. října
  • 22 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 12. července

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

AJ Břeclav den dění doba dovolená Hodonín IT Mikulov místo možnost náplň práce oděv oděvy práce pracovní praxe přesčas přesčasy příspěvek stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn ubytování víkend výkon zdarma dar dobro dovolené firmy kolektiv kov místo výkonu práce náplň navíc PC placené placený PR prémie stroj úkol závod