Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC plasmy

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro českou společnost zabývající se výrobou, modernizací a rekonstrukcí železničních vozů hledáme do týmu vhodného spolupracovníka.

Popis pozice:

  • obsluha, seřizování a údržba CNC plasmy
  • čtení z výkresové dokumentace
  • přeměřování výrobků

Profil kandidáta:

  • vzdělání min. střední odborné, ideálně technického směru
  • zkušenost s obsluhou CNC plazmy nebo laseru
  • znalost čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly
  • praxe na obdobné pozici ve strojírenské firměvítána

Nabízíme:

  • zázemí české společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • bonusový systém pro zaměstnance
  • 25 dní dovolené
  • stravenky 90,-
  • práce na jednu směnu

Místo pracoviště: Nymburk

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Věra Preislerová
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nymburk, Poděbrady, Mladá Boleslav

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

AJ bonus Bor dokumentace hledám hodnocení kandidát místo náplň práce Nymburk ohodnocení plat pozice práce pracoviště pracovní pracovník praxe pro zaměstnance společnost společnosti stravenky vhodné vzdělání znalost české dokument dovolené náplň obsluha odbor odborné platové ohodnocení PR profi stroj střední systém technické tým údržba zkušenost