Volné místo ve firmě TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Hrádek nad Nisou

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Práce vhodná také pro seniory, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Hrádek nad Nisou
Firma TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní asistent / asistentka, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Manažer / manažerka prodeje
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Jsme ryze česká společnost provozující malobochodní síť prodejen s tabákovými výrobky a tiskovinami. V současné době máme přes 150 kmenových prodejen fungujících formou franchisy.

Jsme velká a stabilní společnost s velmi přátelským kolektivem a moderním prostředím s působením v Liberci a v Praze.
Zaměstnanec má prostor pro vlastní nápady a kreativitu, což radí uvítáme. Zaměřujeme se také na pravidelná vzdělávání, kde se kolegové mohou zdokonalovat. Každému dáváme šanci kariérního růstu.

Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., patří mezi největší maloobchodní řetězce v České republice. V současné době provozujeme ve spolupráci s franšízanty více jak 154 kmenových prodejen s tabákovými výrobky, tiskovinami a doplňkovým sortimentem s působností po celé ČR. Jsme ryze česká společnost s více jako 25 letou tradicí na trhu.

Náplň práce:

Proč byste měl/a podnikat na základě franšízy?
Jako franšízant získáte mnoho výhod. S minimálními investicemi a rizikem samostatně podnikáte, ale nejste na to sami. Jste pánem svého času a plánujete si sami směny na prodejně. Stojí za Vámi silná, zavedená společnost, která Vám poskytne moderní a plně vybavenou prodejnu (včetně zboží), fungující know-how a podporu v jakékoliv situaci.

Jaké schopnosti byste jako franšízant měl/a mít?
 ●  nadšení pro podnikání
 ●  souznění s konceptem
 ●  zkušenosti s prodejem
 ●  ochotu naučit se ovládat pokladnu a nové postupy
 ●  plynulou češtinu

Co si jako franšízant budete muset zařídit?
 ●  zajistit si brigádníky (nebo zaměstnance), kteří Vám na prodejně budou pomáhat
 ●  zřídit si živnostenský list
 ●  výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)
 ●  potravinářský průkaz a další drobnou administrativu, kterou Vám vysvětlíme

Co byste měl/a jako franšízant na prodejně zajistit?
 ●  provoz po námi stanovenou otevírací dobu
 ●  prodej tabáku, tisku a dalšího doplňkového sortimentu
 ●  realizaci marketingových akcí
 ●  komunikaci se zákazníky
 ●  organizaci vlastního personálu prodejny

…..a vše ostatní Vás rádi naučíme, celým procesem Vás provedeme.

Budeme se těšit na Vaše životopisy.

  • Jablonec nad Nisou
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 21. března
  • Žirovnice
  • Petra Michlová
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 28. září
  • Tachov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Žirovnice
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., HUNTER s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Partners Financial Services, a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., Kolokrám s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Globus ČR, v.o.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Porto MMXVII s.r.o., K2 moto s.r.o., VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., DISPONERO s.r.o., SATIVE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., SFS Group CZ s.r.o., Alerta s.r.o., TREVOS, a.s., JUDr. Josef Janů, O2 Czech Republic a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., MPZ MB s.r.o., Lindex s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., HalfPrice, Marie Havlová, KANZELSBERGER a.s., Nam Tien Nguyen, ProDomax s.r.o., Párty Svět s.r.o., Fantazim collection s.r.o., Hoa Tran Thi, Vu Hai Van, PALMER CZ, a.s., Thi Thu Huyen Le, Van Tuan Nguyen, JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o., Thi Nhat Le Lé, B.R.D. KOVO s.r.o., JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka, GND s.r.o., Potraviny THT, s. r. o., Anh Tuân Lé, COOP Mnichovo Hradiště, družstvo, SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC, Thi Nga Phamová, P-sport Rokytnice s.r.o., ELEFANT.DC, s.r.o., Thi Huong Lam Nguyen, DRAGON MB, s.r.o., Thi Hoa Vu, VANDESSA s.r.o., VAN DAT PHUC s.r.o., JINÁ ZAHRADA s.r.o., TTPH&HH s.r.o., QUYET TIEN s.r.o., The Son Pham

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Editor / Editorka, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Technik / technička ve strojírenství, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Polygrafický technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing, Vedoucí skladu

Celá ČR, Hrádek nad Nisou, Liberec, Nový Bor, Jablonec nad Nisou, Kamenický Šenov, Česká Lípa, Česká Kamenice, Turnov, Semily, Děčín, Osek, okres Jičín, Mladá Boleslav, Cvikov, Rumburk, Volfartice, Desná, okres Jablonec nad Nisou, Doksy, okres Česká Lípa, Velký Šenov, Žďár, okres Mladá Boleslav, Bělá pod Bezdězem, Bakov nad Jizerou, Harrachov, Hřensko, Rokytnice nad Jizerou, Dolní Bousov, Liběšice, okres Litoměřice

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ česká ČR den HR Hrádek Hrádek nad Nisou investice ISO IT marketing Most nad Nisou náplň práce nové obchodní plán podnik podnikání postup práce směny SOU společnost zkušenosti životopis brigádník kov list minimální náplň obchod Ostatní potravinář PR proces prodej schopnost schopnosti trh zákazník zkušenost