Volné místo ve firmě TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Jihlava

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, zdravotně postižené
Lokalita Jihlava
Firma TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní asistent / asistentka, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Manažer / manažerka prodeje
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Jsme ryze česká společnost provozující malobochodní síť prodejen s tabákovými výrobky a tiskovinami. V současné době máme přes 150 kmenových prodejen fungujících formou franchisy.

Jsme velká a stabilní společnost s velmi přátelským kolektivem a moderním prostředím s působením v Liberci a v Praze.
Zaměstnanec má prostor pro vlastní nápady a kreativitu, což radí uvítáme. Zaměřujeme se také na pravidelná vzdělávání, kde se kolegové mohou zdokonalovat. Každému dáváme šanci kariérního růstu.

Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., patří mezi největší maloobchodní řetězce v České republice. V současné době provozujeme ve spolupráci s franšízanty více jak 154 kmenových prodejen s tabákovými výrobky, tiskovinami a doplňkovým sortimentem s působností po celé ČR. Jsme ryze česká společnost s více jako 25 letou tradicí na trhu.

Náplň práce:

Proč byste měl/a podnikat na základě franšízy?
Jako franšízant získáte mnoho výhod. S minimálními investicemi a rizikem samostatně podnikáte, ale nejste na to sami. Jste pánem svého času a plánujete si sami směny na prodejně. Stojí za Vámi silná, zavedená společnost, která Vám poskytne moderní a plně vybavenou prodejnu (včetně zboží), fungující know-how a podporu v jakékoliv situaci.

Jaké schopnosti byste jako franšízant měl/a mít?
 ●  nadšení pro podnikání
 ●  souznění s konceptem
 ●  zkušenosti s prodejem
 ●  ochotu naučit se ovládat pokladnu a nové postupy
 ●  plynulou češtinu

Co si jako franšízant budete muset zařídit?
 ●  zajistit si brigádníky (nebo zaměstnance), kteří Vám na prodejně budou pomáhat
 ●  zřídit si živnostenský list
 ●  výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)
 ●  potravinářský průkaz a další drobnou administrativu, kterou Vám vysvětlíme

Co byste měl/a jako franšízant na prodejně zajistit?
 ●  provoz po námi stanovenou otevírací dobu
 ●  prodej tabáku, tisku a dalšího doplňkového sortimentu
 ●  realizaci marketingových akcí
 ●  komunikaci se zákazníky
 ●  organizaci vlastního personálu prodejny

…..a vše ostatní Vás rádi naučíme, celým procesem Vás provedeme.

Budeme se těšit na Vaše životopisy.

  • Jihlava
  • HACU, s.r.o.
  • od 21 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 4. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • Město Bakov nad Jizerou
  • 26 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 29. září
  • Lipník nad Bečvou
  • PROINGSTA s.r.o.
  • 22 500 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Ruzyně, Praha
  • Červený s.r.o.
  • 45 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • České Budějovice
  • TSE spol. s r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Hradec Králové
  • Personal Consult s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Praha
  • PROMEDICUS Praha - západ s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Kariérní růst
  • Služební auto
  • Občerstvení na pracovišti

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Huy Tien Nguyen, HACU, s.r.o., AUTO JIHLAVA s.r.o., PerTutti s.r.o., Văn Manh Mac, Dinh Son Mai

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obchodní zástupce / zástupkyně

Jihlava, Celá ČR, Jihlava, Jihlava, Kostelec, okres Jihlava, Cejle

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

AJ česká ČR den investice IT Jihlava marketing Most náplň práce nové obchodní plán podnik podnikání postup práce směny SOU společnost zkušenosti životopis brigádník kov list minimální náplň obchod Ostatní potravinář PR proces prodej schopnost schopnosti trh zákazník zkušenost