Hledáme lidem práci Manpower

SharePoint Developer | lokace Frýdlant / Praha

Lokalita Frýdlant
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro našeho klienta, který působí na poli automotive, nyní obsazujeme pozici Sharepoint Developera se zkušenostmi v programování.

Popis pozice:

  • Budete mít zodpovědnost za sestavování a upravování SharePoint systémů v závislosti na specifikacích společnosti, vytváření webových aplikací, kódování a ladění softwaru
  • Další vývoj designu platformy SharePoint, analýza tržních dat a použitelnosti
  • Podpora projektových procesů, vytváření datových konceptů
  • Návrh řídících panelů BI pro vizualizace tržních dat (např. MS Power BI nebo Tableau)
  • Výkon práce ve Frýdlantu (preferováno) NEBO v pražské kanceláři

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT (Computer Science, Information Management)
  • Pokročilá znalost angličtiny – min. B2
  • Nejlépe 2 roky praxe a rozsáhlé znalosti s C#, .NET Frameworks, JavaScriptem, HTML5, CSS, jQuery a webovými službami
  • Týmový hráč, schopnost řešit problémy, schopnost multitaskingu a koordinace napříč týmy, smysl pro detail, komunikační schopnosti
  • Orientace v oblasti automotive nebo aftermarketu velkou výhodou

Nabízíme:

  • Roční bonus
  • Možnost Home Office
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované obědy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie
  • Příspěvek na volný čas
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Slevu na mobilní tarif T-Mobile
  • Smlouvu na dobu neurčitou

V případě zájmu o bližší informace mi zašlete své CV v angličtině.

Těším se na vaše reakce!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • České Budějovice
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. ledna
  • Hradec Králové
  • Manpower
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 18. ledna
  • Mladá Boleslav
  • Marcela Bočková
  • 95 000 – 120 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 1. února
  • Stříbro
  • Manpower
  • 50 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

akce analýza auto bonus Bor CV dění developer EU flexibilní Frýdlant home office HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát kurz kurzy management místa mobil mobilní tarif možnost na dobu neurčitou odpovědnost Office pec penzijní připojištění plat podpora pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa Praha praxe připojištění příspěvek služba SOU specifika společnost společnosti školení tarif uchazeč výkon vyšší vzdělání vzdělávací kurzy znalost znalosti cafeterie computer design dovolené firemní informace Java komunikační koordinace lokace mobilní na dobu oblast oblasti obor penzijní platformy PR problém proces procesů profi program projekt projektový případ přístup roční rok schopnost schopnosti stav systém tržní tým volná pracovní místa výkon práce vzdělávací kurz zkušenost