Logistik v automobilovém průmyslu

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 1.600 – 1.700 €
Kontakt Ondřej Severin, zobrazit tel. číslo

Do obce Schwertberg nedaleko města Perg hledáme do významné rakouské logistické firmy k okamžitému nástupu pracovníka s dobrou němčinou na práci ve skladovém hospodářství, práce na denní dojíždění → vhodné pro Čechy z příhraniční oblasti Jižních Čech – např. z Dolního Dvořiště, Kaplice, nebo Velešín.

Náplň práce:

  • nakládání, vykládání a především přeprava nových automobilů
  • kontrola nových a ojetých vozidel – kontrola škod vzniklých při přepravě vozidel
  • dlouhodobá spolupráce, možnost převzetí do kmenu firmy

Požadavky:

  • Dobrá znalost německého jazyka
  • řidičský průkaz sk. B + vlastní automobil
  • řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou, nikoliv podmínkou
  • flexibilita a pracovitost

Nabízíme:

  • min. 1600 Euro čistého měsíčně
  • rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy v německém jazyce s fotografií přes odpovědní formulář na tento inzerát. Děkujeme.

Máte zájem o tuto nabídku?