Pomocná síla do kuchyne - Ovčáry

Lokalita Ovčáry, okres Kolín
Firma ARAMARK, s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství

ARAMARK, s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro firemní restauraci v areálu TPCA Ovčáry hledáme pomocnou sílu do kuchyně.

Náplň práce: mytí nádobí, pomocné práce v kuchyni, úklid.
Požadujeme: zručnost, spolehlivost.

Nabízíme: práci na HPP, firemní stravování.

Pracovní doba: po – pá 7:30 – 16:00, 15:30 – 24:00 (možnost chodit pouze na ranní či odpolední).

Nástup možný ihned.

  • Pardubice
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 35 000 – 36 200 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Hradec Králové
  • SPORT CAFE, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
Zveřejněno: 24. dubna
  • Mladá Boleslav
  • Marie Havlová
  • 29 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
včerejší
  • Zdice
  • ARIETE personal s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Ústí nad Labem
  • HRM Services s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Praha
  • 21 000 – 28 000 Kč
  • Poděbrady
  • Personal Consult s.r.o.
  • 25 000 Kč

ARAMARK, s.r.o., P+M Kasarda Kolínské uzeniny, s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., Miriam Procházková, CRI ameba.eu, s.r.o., Crocodille ČR, McDonald`s ČR spol. s r.o., Česká restaurační s.r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., GASTROART CZ, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., KFC, KASKÁDA Ledeč v.o.s., ProfesKontakt, s.r.o., J+J školní jídelny spol. s r.o., Delirest services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SPORT CAFE, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Adéla Strnadová, XXXLutz, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Hotel Galant s.r.o., Marie Havlová, SJOT s.r.o., Jiří Babický, Restaurant Corona s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Provozní manažer / manažerka, Mistr / Mistrová, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Pizzař / Pizzařka, Shift leader / Vedoucí směny, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Praha 9 - Horní Počernice, Oseček, Kutná Hora, Žiželice, okres Kolín, Vrbová Lhota, Čáslav, Sázava, okres Benešov, Doubek, Zruč nad Sázavou, Pardubice, Benátky nad Jizerou, Ledeč nad Sázavou, Říčany, okres Praha-východ, Hlavenec, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Hradec Králové, Světlá nad Sázavou, Mladá Boleslav, Loket, okres Benešov, Vlašim, Čestlice, Chotěboř, Benešov

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

doba hledám IT možnost náplň práce Ovčáry práce pracovní pracovní doba stravování Zruč areál firemní náplň PC pomoc PR síla