Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

OPERÁTOR/KA - tradiční výrobce sušenek a oplatek - až 117 Kč/hod

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda od 19.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme Vám jedinečnou pracovní příležitost v Opavě u tradičního výrobce cukrovinek a sušenek, které denně kupujete svým rodinám.

Náplň práce

  • lehká manuální práce
  • navažování surovin
  • aplikace do násypek
  • sbírání sušenek z pásu

Co Vám nabízíme

  • motivující mzdu 96 – 117 Kč/hod
  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr i možnost brigády
  • moderní zázemí mezinárodní společnosti
  • dotované stravné
  • možnost přivýdělku na přesčasech s příplatky

Koho hledáme
Hledáme manuálně zručné a motivované kandidáty s aktivním přístupem k práci a dobrým zdravotním stavem.

Zaujala Vás naše nabídka? Zavolejte nám ZDARMA na zobrazit tel. číslo nebo pošlete životopis na e-mail přes odpovědní formulář a připojte svůj životopis.

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst

SH Job Partners s.r.o., ARAKO spol. s r.o., REMANTE GROUP s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Markmont, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Ostrava, Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka

Opava, Otice, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Bílovec, Martinov, Ostrava, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Studénka, Ostrava

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Bor den hlavní hledám IT kandidát mezinárodní možnost nabídka náplň práce plat práce pracovní pracovní poměr přesčas příplatky společnost společnosti stabilní stravné zdarma zdravotní Zruč životopis aplikace brigády dar náplň národní poměr PR pracovní příležitost příležitost přístup stav