Hledáme lidem práci Manpower

Brigáda, Potraviny, Liberec

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáš přivýdělek?
Nabízíme nenáročnou brigádu v centru Liberce.
Vhodné pro maminky na MD a studenty!

Nástup IHNED!

Popis pozice:

- doplňování zboží
- obsluha pultů
- obsluha oddělení ovoce/zelenina, pekárna, zákusky atd

Profil kandidáta:

- potravinářský průkaz
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu a pozitivní přístup k práci
- ochota pracovat ve směnném provozu (ranní/odpolední/noční)

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci
- mzda 97 Kč/hod

  • Liberecký kraj
  • Ing. Katarína Beniačová
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. prosince
  • Liberec
  • Ladislava Čvančarová
  • 26 800 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Liberec
  • 22 600 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Liberec
  • Miluše Böhmová
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. června

Kolokrám s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, LPP Czech Republic, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., BASIC Česká republika, z.s., 4 P & P, spol. s r.o., SunGarden.cz s.r.o., Krajské ředitelství policie Libereckého kraje, RikyWay s.r.o., Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis, Thi Cam Tú Nguyen, 5Q, spol. s r.o., Libor Vrabec, gaantong thai massage s.r.o., Richard Luhan, Divine relax s.r.o., Fehrer Bohemia s.r.o., CZ Auto Liberec s.r.o., Paraiso massage s.r.o., Divadlo F.X.Šaldy Liberec,příspěvková organizace, WANLIDA EURO s.r.o., MSV Liberec, s.r.o., H&H Liberec s.r.o., Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., LVP Automation s.r.o., V.J. CARS, s.r.o., Thanh Truong Tong, The Chinh Mai, Outdoor Liberec s.r.o., DA CHA YUAN s.r.o., Thi Vân Nguyen, Thi Ngoc Nhan Nguyen, Studio MADMAN s.r.o., METALO, s.r.o., KvalitWork s.r.o., AUTOCENTRUM FICS s.r.o., ZF Automotive Czech s.r.o., KAI JING s.r.o., MK CARS s.r.o., Domov seniorů U Přehrady, z. s., AUTOHOFI, společnost s ručením omezeným, PNEU HNÍDEK s.r.o., SOLITER, a.s., Daslog s.r.o., Ing. Pavla Lehmannová, ACL Anodizing s.r.o., P. C. Sped Trans s.r.o., Petr Čumpelík, Petr Zejkan, FS auto s.r.o., Thu Trang Nguyen, Garos Auto s.r.o., Olena Kholod, Radek Gabera, XIANG MEI s.r.o., GAANTONG JABLONEC s.r.o., A FEN EUO s.r.o., Kovocentrum Jiskra s.r.o., TEXO PLUS s.r.o., Monika Mališková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Pokladník / Pokladnice, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Grafik / Grafička, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Zlatník a klenotník / Zlatnice a klenotnice, Baletní mistr / mistryně, Dekoratér / Dekoratérka, Chůva dětí, Instruktor / Instruktorka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Lektor / Lektorka, Masér / Masérka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Vedoucí týmu / Team leader, Kouč / Koučka, Pedagogický asistent / asistentka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Elektromechanik / Elektromechanička, Pokojová služba, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Pracovník / pracovnice mytí vozidel a strojů

Liberec, Jablonec nad Nisou, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Janov nad Nisou, Maršovice, okres Jablonec nad Nisou, Radimovice

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Odbory - proč a jak je založit

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

brigáda den IT kandidát Liberec mzda náplň práce odpovědnost pozice práce přivýdělek vhodné výdělek náplň obsluha oddělení potravinář PR profi přístup student