Hledáme lidem práci Manpower

Brigáda - montáž ve výrobě! LIBEREC

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme brigádníky!
Krátkodobá spolupráce!

120 Kč/hod
Liberec

Popis pozice:

montáž plechovým dílů
- kompletace sestav
- nýtovaní
- plnění akustických desek

Profil kandidáta:

- plnolestost
- zodpovědnost, spolehlivost
- praxe výhodou

Nabízíme:

- práce v jednosměnném provozu, pouze ranní směna!
- 120 Kč/hod

  • Rokycany
  • www.brigadnici.com, s.r.o.
  • od 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. února
  • Petrovice, Praha
  • Knedlíky Láznička s.r.o.
  • 13 400 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 29. dubna
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Jeřmanice
  • Karel Hollý
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Brno
  • Jan Křetínský
  • Horoměřice
  • SHIN s.r.o.
  • od 29 600 Kč
  • Karlín, Praha
  • Ataccama Software, s.r.o.
  • 35 000 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 30. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

brigáda hledám kandidát Liberec náplň práce odpovědnost plnění pozice práce praxe spolupráce brigádník díl náplň PR profi směna stav