NÁKUPČÍ | Tábor | 40 000 Kč/měs.

Tábor
40.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Minimální vzdělání

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máte ukončené SŠ vzdělání s technickým zaměřením? Praxi na pozici jako nákupčí? Hledáte novou výzvu?
Pak je tato nabídka právě pro Vás!
Do našeho týmu sháníme nového REFERENTA NÁKUPU.

Co by vás na pozici čekalo:

  • zodpovědnost za nákup technických komponentů pro nové i současné projekty
  • řízení dodavatelů (výběr, hodnocení, audity)
  • správa a kontrola dat v interním systému
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti

POŽADAVKY:

  • SŠ vzdělání s maturitou (technického zaměření)
  • aktivní komunikace, nebát se komunikovat
  • praxe na pozici v nákupu/prodeji
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • dobrá znalost práce na PC – MS Office
  • řidičský průkaz sk. B – VÝHODOU

BENEFITY:
Finanční bonusy
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na stravování
Zaškolení
Vzdělávací kurzy

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

AUTOMARKET EURO s.r.o. | AUTOMARKET EURO s.r.o. | Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 14. dubna
FONTEA a.s. | FONTEA a.s. | Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. dubna
FONTEA a.s. | FONTEA a.s. | Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 9. dubna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Orienta Czech s.r.o., C.S.CARGO a.s., Partners Financial Services, a.s., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Bageterie Boulevard, 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, JOB LEADER EUROPE s.r.o., AUTOMARKET EURO s.r.o., FONTEA a.s., 21 Consult Group s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA services Czech s.r.o., E&H services a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Provozní / F&B Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka výroby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Veselí nad Lužnicí, Tábor, Planá nad Lužnicí, Roudná, Mezno, Celá ČR, Milevsko

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.

HPP vs. IČO: Co se řemeslníkovi vyplatí víc

HPP vs. IČO: Co se řemeslníkovi vyplatí víc

Jako řemeslník máte dnes několik možností, jak pracovat – na hlavní pracovní poměr, na živnost (IČO) nebo na dohodu. Každá varianta nabízí jinou kombinaci svobody, příjmů i jistoty. Podívejte se, kdy se vyplatí zaměstnání, kdy podnikání a kdy jsou dohody ideální jen jako přivýdělek.

audit nabídka