Práce: Kontrolor/ka výroby - Liberec

lokalita: Liberec zadavatel: LUTO Automotive CZ, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta v oblasti automotive v Liberci hledáme kontrolora kvality.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Výstupní kontrola kvality výrobků
  • Zadávání dat do systému v programu SAP
  • Práce ve třísměnném provozu – 8 hodin
  • Práce v čistém a příjemném prostředí
  • Plnohodnotné zaškolení
  • Místo výkonu práce Liberec
  • Možnost nástupu IHNED

Co od Vás očekáváme?

  • Uživatelská znalost PC, znalost programu SAP výhodou
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a zodpovědnost

Co Vám nabízíme?

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení od 80,– Kč. čist./hod. + odměny
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na stravu a dopravu
  • Možnost přestupu do kmenu výrobní společnosti

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Liberec

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist