Disponent logistiky 38 000 Kč + ráj benefitů

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Český Dub
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 32.000 – 38.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jaká bude náplň Tvojí práce?

  • Komunikovat s českými a zahraničními zákazníky, reagovat na jejich požadavky
  • Přijímat odvolávky od zákazníků, zadávat je do systému
  • Kontrolovat plnění odvolávek zákazníků
  • Spolupracovat na správné evidenci skladových zásob
  • Optimalizovat zásoby obalů
  • Komunikovat s dopravci, zajišťovat přepravu
  • Práce s interními programy AS400 a Interstock
  • Práce s externími programy SupplyOn, TimeSlot Control

Co vše za to od náš dostaneš?

  • Krásné finanční ohodnocení 38 000 Kč (dle zkušeností)
  • 25 dní dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
  • Sportovní a relaxační aktivity
  • Odměna za přítomnost na pracovišti (1 000 Kč/měsíc)
  • Dotované stravování – nenecháme tě hladovět
  • Věrnostní příplatky – vážíme si stabilních zaměstnanců
  • Výhodný mobilní tarif – můžeš volat do Alelůja
  • Férový přístup, přátelské prostředí a otevřenou komunikaci
  • A hlavně super pracovní tým, který ti se vším rád poradí

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Uvítáme praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Tvůj anglický projev by měl být na komunikativní úrovni
  • Znalost balíčku MS Office
  • Jsi spolehlivý, máš analytické myšlení a rád se učíš nové věci
  • Časová flexibilita – výhodou