Projektant / Projektantka Senior

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Třešť
Firma Výroba automatických dveří LEXA & KRUŽÍK, spol. s r.o.
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Mzda 40.000 – 55.000 Kč
Kontakt Renata Lexová, zobrazit tel. číslo

Jsme výrobci a dodavatelé protipožárních a nepožárních uzávěrů. Do našeho týmu hledáme někoho, kdo bude společně s námi vymýšlet a zpracovávat nová technická řešení našich vratových a dveřních systémů.

Co vás čeká?

  • konstrukční a projekční práce na vratových a dveřních uzávěrech.
  • zpracování a distribuce technologických informací, výkresů a podkladů
  • vedení týmu konstruktérů
  • týmová spolupráce na nových projektech a při vyvíjení nových systémů.
  • řešení problémů ve výrobě, navrhování a realizace řešení.

Očekáváme od Vás:

  • vzdělání VŠ strojní (konstrukční zaměření)
  • znalost AUTOCAD, INVENTOR, MS Office
  • modelování ve 2D a 3D
  • pro tuto pozici požadujeme zkušenosti a praxi z oboru
  • technickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost.
  • schopnost komunikovat s kolegy, ale i se zákazníky při řešení technických specifikací našich výrobků

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci v rodinné firmě s 30. letou tradicí
  • možnost seberealizace – nebráníme se novým nápadům a inovacím.
  • práci ve firmě, která je špičkou v oboru protipožárních uzávěrů v ČR
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • firemní benefity (telefon, notebook, příspěvek na stravování, cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění)
  • pružnou pracovní dobu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo pracoviště Třešť
  • nástup dle dohody

Platové ohodnocení 40–55.000,–Kč/měsíčně

Kontakt:
Výroba automatických dveří LEXA & KRUŽÍK, spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Renata Lexová
e-mail přes odpovědní formulář
Telefon:
zobrazit tel. číslo

Máte zájem o tuto nabídku?