Hledáme lidem práci Manpower

Máš praxi s opravou elektroniky? Hledáme právě Tebe!

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s opravami elektroniky a snahu zlepšovat se v nových moderních technologiích? Hledáme šikovné kolegy do našeho týmu, přidejte se k nám!

Popis pozice:

  • Analýza vadného produktu
  • Časová kontrola analyzovaných produktů
  • Dodržení kvality a pracovních postupů
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními
  • Evidence/report do interního systému

Profil kandidáta:

  • Dobrá znalost elektroniky/praxe v opravě (podmínkou)
  • Zkušenost s měřícími přístroji – multimetr, osciloskop (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • Analytické a logické uvažování
  • Manuální zručnost a dobrý zrak
  • Schopnost učit se novým technologiím
  • Schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz s volnými víkendy
  • Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě
  • Měsíční výdělek až 23.000,-Kč
  • Nástupní bonus 5.000,-Kč
  • Bonusy za docházku
  • Výkonnostní bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost závodního stravování

Pokud si dočetl inzerát až sem a splňuješ všechny předpoklady, zašli mi životopis pomocí tlačítka níže!
Těším se na spolupráci.

  • Moravskoslezský kraj
  • Jana Kichner
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Vyšehrad, Praha
  • PRIMAGAS s.r.o.
  • 38 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Brno
  • Miluše Čermáková
  • od 15 200 Kč
Zveřejněno: 27. května

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

analýza bonus bonusy den elektro evidence hledám interní inzerát IT kandidát kvality možnost náplň práce postup pozice práce pracovní praxe příspěvek spolupráce stravování víkend výdělek výkon zkušenosti znalost Zruč životopis kontrola kov měsíční náplň oddělení oprava Ostatní pomoc PR profi předpoklad report schopnost stroj systém technolog tým výkonnost závod zkušenost