Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Undefined

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.500 – 28.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete dělat jednoduchou práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, příspěvek na ubytování či dopravu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! ihned! A co bude vaším úkolem? - jednoduché kompletování kabelů - práce na vlastním stroji, ne u pásu Místo výkonu práce: Mikulov Nabízíme: - zajímavou mzdu, po zapracování až 28.000 Kč dle šikovnosti - dobře placené dobrovolné přesčasy - prémie dle výkonu - svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma - příspěvek na dojíždění či ubytování - volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu. - týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená) - pracovní oděvy - sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) - základy práce na pc

  • Hodonín
  • Pokorny industries s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. dubna
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 22 600 – 26 600 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 17. dubna
  • Břeclav
  • Walstead Moraviapress s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 19. dubna
  • Břeclav
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Michal Knajfl
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Zahraničí
  • David Šiller
Zveřejněno: 29. dubna
  • Pavlov, Břeclav
  • VAŠSTAV, s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Frýdek-Místek
  • RIGHT INDICADA s.r.o.
  • 23 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. března

Pokorny industries s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., METALL Kyjov, spol. s r.o., ALBA - METAL, spol. s r.o., Walstead Moraviapress s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., INCOT PLASTIC s.r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., ROSSO STEEL, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Čalouník / Čalounice, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Popelář / Popelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Hodonín, Strážnice, Čejč, Kyjov, okres Hodonín, Ladná, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Zaječí

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Odbory - proč a jak je založit

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ Břeclav den dění doba dovolená Hodonín IT Mikulov místo možnost náplň práce oděv oděvy práce pracovní praxe přesčas přesčasy příspěvek stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn ubytování víkend výkon dobro dovolené firmy kolektiv kov místo výkonu práce náplň navíc PC placené placený PR prémie stroj úkol závod