Práce: Obchodník v terénu - bezva benefity a super mzda #Gdsbn

lokalita: Tábor zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro stabilní českou společnost zabývající se podlahovým značením a revitalizací průmyslových podlah hledáme kandidáta se zdravým selským rozumem a ochotou učit se novým věcem. Odborné zaškolení ve výrobě zajištěno.
  • Náš nový člen týmu je „fandou“ technických řešení projektů na míru.

Nástup je možný ihned.

Vaší náplní práce bude:

  • akvizice nových zákazníků v regionu „Čechy jih“ (Jižní Čechy, Vysočina, část Středních Čech a Prahy)
  • péče o stávající klienty v regionu
  • úzký kontakt s kolegy ve výrobě
  • práce v terénu

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba po zkušební době
  • práce v české firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení nastavené dosažitelným provizním systémem
  • služební automobil k dispozici
  • stravenky v hodně 120 Kč

Požadujeme:

  • uživatelská znalost MS Office
  • aktivní řidič skupiny B
  • proklientský přístup
  • zodpovědnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Tábor

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 70.000 Kč

Toplist