Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Řidič VZV / skladník - ranní, odpolední směna Mošnov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Mošnov
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 28.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Náplň práce:

● manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
● příjem, skladování a kontrola zásilek
● odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
● práce se skladovým terminálem, skenování zásilek
● práce s VZV či retrákem, ruční manipulace se zbožím ve skladě

Co od Vás očekáváme:

● platné oprávnění k obsluze elektrického paletového vozíku
● praxi ve skladu a zkušenost s řízením VZV
● zkušenost s regálovým zakladačem výhodou
● zkušenost s prací se čtečkami výhodou
● v případě pozice pikera – ruční balení zásilek – VZV netřeba

Co Vám můžeme nabídnout:

● mzdu 25 000,- Kč ( hrubého) + příplatky
● bonusy, příplatky za přesčasy
● práci pouze na ranní a odpolední směnu
● stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
● 25 dní dovolené k čerpání ročně
● volné víkendy
● příspěvek na stravování / stravenkový paušál
● čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Ostrava
  • PS Office s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 1. srpna
  • Klánovice, Praha
  • Klánovické lahůdky s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 15. srpna
  • Počátky
  • Nemocnice Počátky, s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Brno
  • BODY klinika plastické chirurgie s.r.o.
  • 10 900 – 11 900 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince

Česká pošta, s.p., Comac jobs s.r.o., AMES s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Erich Jaeger, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, RenoServices, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., BATZ CZECH, s.r.o., Etimos Human s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Granex Autodíly, Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., CHB LOGISTICS s.r.o., Technické služby Havířov a.s., AC Jobs, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Přijímací technik / technička, Shift leader / Vedoucí směny

Mošnov, Sedlnice, Studénka, Jistebník, Bravantice, Kopřivnice, Klimkovice, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Mankovice, Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava, Nošovice, Odry, Lešná, okres Vsetín, Havířov, Rožnov pod Radhoštěm

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

bonus bonusy HR náplň práce NDA plat pozice práce přesčas přesčasy sklad kolektiv kontrola kov náplň poměr PR směna