Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí Směny, Mzda 38.000-45.000Kč/M, Stravenky

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro výrobní společnost na Příbramsku přijmeme do týmu VEDOUCÍHO SMĚNY, který bude zajišťovat plynulý chod výrobní linky.

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • řešení běžných prolémů na lince
  • řízení a organizace svěřeného týmu
  • kontrola efektivního využívání pracovní doby
  • školení zaměstnanců a pomoc při zapracování nově příchozích
  • dohlížení na kvalitu a efektivitu zaskladnění, vyskladnění a zásobování výroby

Směnnost: 3. směny

Lokalita: Příbramsko

Nástup ideálně ihned nebo dle dohody

Profil kandidáta:

- min. SOU vzdělání, zakončeno výučním listem

- praxe na obdobné pozici výhodou

- schopnost komunikace a umění jednat s lidmi

- výborné řídící a organizační schopnosti

- znalost MS OFFICE

Nabízíme:

Nástupní mzda od 38.000 Kč/měs

- odměny, bonusy

- 25 dní dovolené

- nadstandardní příplatky za směnný provoz

- firemní svozové autobusy

- příspěvek na penzijní pojištění

- dotované závodní stravování nebo stravenky

- firemní akce

- a spousta dalších firemních benefitů :-)

  • Úherce, Plzeň-sever
  • Wohnmanufactur Grünberger s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. září
  • Lednice
  • LIVING 2010 s.r.o.
  • 22 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Sázava, Benešov
  • Gavalier service s.r.o.
  • od 20 200 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 22 000 – 24 500 Kč
  • Třeboň
  • Střední škola rybářská a…
  • od 16 490 Kč
  • Moravský Písek
  • SLOKOV kovo a.s.
  • 28 000 – 34 000 Kč

Euro SITEX s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ELFETEX, spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., O2 Czech Republic a.s., Michaela Sehnal Zavadilová, VAŠE SLUNCE a.s., MSM, spol. s r.o., Almma s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní specialista / specialistka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Konstruktér / Konstruktérka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Manažer / manažerka kvality, Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Příbram, Celá ČR, Lhota u Příbramě, Dobříš, Sedlčany, Rokycany

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

AJ akce auto benefit bonus bonusy Bor hlavní IT kandidát komunikace mzda náplň práce NDA odměny Office plat pojištění pozice práce pracovní praxe Příbram příplatky příspěvek řízení sklad směny SOU společnost stravenky stravování školení vedoucí vzdělání zaměstnanců znalost dar doby dohody dovolené firemní kontrola linky list lokalita náplň organizace organizační schopnost organizační schopnosti penzijní penzijní pojištění pomoc PR pracovní doby profi řešení schopnost schopnosti standard tým výrobní výroby závod