Hledáme lidem práci Manpower

Provozní controller s NJ - Plzeň

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste člověk, který se velmi dobře orientuje v controllingu a účetnictví a zároveň ho baví prostředí výrobního podniku? Chcete se přímo podílet na profitabilitě plantu? Tato pozice Vám nabídne oboje. Akčnost výroby a sílu analýz.

P.S. možnost pro juniorní kandidáty z oblasti ekonomie :-)

Popis pozice:

  • komunikace a spolupráce s oddělením controllingu (včetně mateřské firmy, event. sesterských společností)
  • metodika a tvorba plánu nákladů provozu
  • kontrola nákladů provozu spolupráce a koordinace při tvorbě ročních plánů nákladů, 3-letých investičních plánů a ostatních operativních plánů provozu
  • analýza odchylek v nákladech a upozornění a návrhy na možnosti optimalizace
  • zpracování ad-hoc analýz dle potřeb
  • vedení statistik o výrobě a ostatních aktivitách provozu
  • zadávání pracovních výkazů do informačního systému výpočet / kontrola prémiových ukazatelů, dohadné položky
  • náhodná kontrola správnosti faktur
  • příprava přeúčtovacích dokladů

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • praktické zkušenosti v oboru výhodou
  • znalost NJ, AJ výhodou
  • práce s PC (Microsoft Word, Excel, Access)
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • znalosti / zkušenosti z oblasti výroby
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup
  • organizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovat
  • dobré komunikační a týmové dovednosti
  • zaměření na výkon, strukturované myšlení
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • každoroční navyšování mezd
  • roční prémie
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • Benefit Zdravé firmy
  • právní poradenství
  • jazykové a odborné vzdělávání

  • Plzeň
  • Trenkwalder a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. dubna
  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 60 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní školka
Zveřejněno: 24. dubna
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
Zveřejněno: 22. dubna
  • Plzeň
  • REDIMAX spol. s r.o.
  • 35 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Plzeň
  • GTH catering a.s.
  • 21 500 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Horní Bříza
  • HPC Research s.r.o.
  • od 65 012 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Smíchov, Praha
  • 2. DSP, s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 20. srpna
  • Liberec
  • DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Modřice
  • IDEA nábytek, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • ARROW International CR, a.s.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • Jiří Koutek
  • 23 000 – 25 000 Kč

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Trenkwalder a.s., Partners Financial Services, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká spořitelna, a.s., futurel s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Triangle Recruitment CZ s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, INTERCONEX AUTO s.r.o., VYSSPA Sports Technology s.r.o., APOS - daně s.r.o., ATLANTA WORLD Group s.r.o., REDIMAX spol. s r.o., Pavel Munduch, GTH catering a.s., HPC Research s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční auditor / auditorka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Jižní Předměstí, Plzeň, Horní Bříza

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ analýza benefit Bor den ekonom event IT kandidát komunikace měření Microsoft Most možnost náplň práce odměny pečlivost plán Plzeň podnik poradenství pozice práce pracovní právní poradenství prostředí příspěvek samostatnost společnost spolupráce stravování stres vedení výkon výpočet vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti díl dovednost dovolené firmy informační investiční jazyk komunikační kontrola koordinace kov možnosti myšlení náklad náplň oblast oblasti obor odbor odborné oddělení organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní PC PR praktické právní prémie profi příprava přístup roční řidič schopnost schopnosti systém tvorba tým účetnictví ukazatel výrobní výroby zdravé zkušenost