Montér kuchyní a nábytku

Lokalita Chotíkov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro ryze českou, nábytkářskou firmu, která se zabývá výrobou designových produktů, hledáme posilu do týmu montérů. Zkušenosti jsou vítány, ale pozice je otevřená i pro šikovné lidi bez předchozí praxe.

Popis pozice:

  • Montáž nábytku a kuchyní u zákazníků, včetně rozvozu
  • Práce neustále v pohybu
  • Řízení dodávky v rámci montáží
  • Práce s moderním vybavením
  • Montáže i u zákazníků v zahraničí
  • Pracovní doba 6:00 - 14:30, 14:30 - 23:00
  • Nástup rovnou do kmene společnosti

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány, ale nejsou podmínkou
  • Fyzická zdatnost
  • Manuální zručnost
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč
  • Závodní stravování - dovoz z restaurace, z poloviny hrazené firmou
  • Bonusové finanční ohodnocení během roku
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Velmi často zaměstnanecké dny (různé pochutiny, chlebíčky atd.)
  • Vybavení pracovními pomůckami a kvalitním, moderním nářadím
  • Dlouhodobý pracovní vztah