MZDOVÁ ÚČETNÍ - PERSONALISTA [výrobní společnost]

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Min. 3 roky praxe v oblasti zpracování mezd
  • Praxe ve výrobním podniku – výhodou
  • Znalost SAP – výhodou
  • Komunikativní úroveň anglického/ německého jazyka
  • Znalost mzdové legislativy, Zákoníku práce
  • Praxe v oblasti vedení personální agendy

Pracovní náplň:

  • Správa dat v SAP HCM
  • Zpracování docházek zaměstnanců a dalších dokumentů potřebných pro

zpracování mezd

  • Kompletní zajištění mzdové agendy
  • Objednávka a distribuce stravenek, distribuce výplatních pásek
  • Komunikace s úřady (OSSZ, ZP, ÚP, FÚ)
  • Příprava a zpracování mzdových reportů
  • Nábor zaměstnanců do operátorských pozic
  • Komunikace s personálními agenturami zajišťujícími externí zaměstnance
  • Nástupní dokumentace
  • Vedení a správa personálních dat v SAP HCM, personálních složek

zaměstnanců

  • Koordinace jazykových lekcí
  • Vedení evidence školení
  • Spolupráce se zástupci jiných oddělení, komunikace se zaměstnanci při

řešení mzdových otázek

Nabízíme:

  • smlouva na dobu neurčitou
  • bonusová složka mzdy po zkušební době
  • stravenky
  • 5.týden dovolené po roce spolupráce
  • káva zdarma
  • pružná pracovní doba
  • zázemí renomované výrobní společnosti
  • nástup ihned/dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář
nebo nás navštivte na Job Point s.r.o, Mikoláše Alše 2098/6, Most 434 01.
Přehled všech volných pozic najdete také na www.jpoint.cz

  • Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. července
  • Velké Hamry
  • IMC Holding spol. s r.o.
  • od 27 000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

agentura AJ bonus Bor den doba dokumentace EU evidence HCM IT job komunikace Most mzdy na dobu neurčitou nábor náplň práce operátor personalista plat podnik práce pracovní pracovní doba práva praxe pružná pracovní doba smlouva společnost společnosti spolupráce správa stravenky školení týden úřad vedení vzdělání zákoník zaměstnanců zdarma znalost životopis agendy agent anglické dar dohody dokument dovolené externí jazyk koordinace kov list mzdové mzdový na dobu náplň německé oblast oblasti oddělení PC personální personální agendy PR pracovní náplň pružná případ příprava report rok řešení výrobní zaměstnanci zástupci zkušební