Hledáme lidem práci Manpower

JUNIOR PRODUCT ENGINEER - vhodné pro absolventy s AJ a znalostí CADu

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Jsi po studiu technického oboru na VŠ? Máš komunikativní angličtinu a umíš pracovat v CAD programu? Pokud ano, máš ty nejlepší predispozice k tomu, aby se z tebe stal silný článěk vývojového týmu. Všechno potřebné tě naučí noví kolegové v automotive společnosti, které můžeš být brzo součástí.

Popis pozice:

  • budeš součástí vývoje komponentů do aut
  • postupně si vyzkoušíš a převezmeš kontakt se zákazníkem
  • budeš spolupracpvat s globálním týmem engineeringu na korporátních vývojových projektech
  • staneš se pomocníkem při sestavování prototypů a jejich testování
  • nahlédneš i do řízení projektů - budeš hlídat náklady a časový harmonogram realizace prototypových zakázek
  • až se projekt dostane z prototypové fáze do sériové, budeš u hledání řešení na možné vzniklé problémy
  • budeš součástí naceňování
  • čeká tě spolupráce s kolegy v ČR, ale i v zahraničí USA (hlavně z týmu prodeje a program managementu)

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na strojní inženýrství)
  • pozice je ideální pro čerstvé absolventy bez předchozí praxe v zaměstnání
  • psaná a mluvená angličtina na úrovni B2
  • uživatelská znalost CAD programu
  • výhodou je předchozí zkušenost ve výrobní společnosti, např. formou stáže
  • komunikační a prezentační dovednosti na mírně pokročilé úrovni
  • dobré analytické schopnosti, technické myšlení

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy a další odborná školení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hod
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na kartu Multisport
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravné

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Ostrava
  • od 23 400 Kč
  • Ostrava
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Turnov
  • DISPONERO s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. června
  • Pardubice
  • APAG Elektronik s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Lanškroun
  • Kitron Czech a.s.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 28. října
  • Ostrava
  • Magna Lighting Czech s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 16. března
  • Čáslav
  • Realitní a stavební společnost s.r.o.
  • od 13 500 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • České Budějovice
  • STARKA - půjčovnictví a obchod s.r.o.
Zveřejněno: 30. dubna
  • Chodov, Sokolov
  • DD Development Czech s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. května

Comac jobs s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o., SEVAL spol.s r.o., SPS metal s.r.o., Dookan Technologies s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

absolvent AJ angličtina auto Bor ČR data doba harmonogram hodnocení HR inzerát inzeráty inženýr kandidát kolegové kurz kurzy management měření místa náklady ohodnocení plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa pracovní prostředí praxe prostředí pružná pracovní doba příspěvek řízení SOU společnost společnosti spolupráce sport stáž stravné školení uchazeč uživatelská znalost v zahraničí vhodné vyšší vzdělání zahraničí zaměstnání znalost CAD dovednost dovolené jazyk kolektiv komunikační kontakt korporát korporátní kov myšlení mzdové náklad obor odbor odborná penzijní penzijní pojištění pomoc PR problém prodej profi program projekt pružná příjemné příjemné pracovní prostředí případ přístup řešení schopnost schopnosti součást stav stroj technické test tým uživatel volná pracovní místa výrobní zákazník zkušenost