PROJEKTOVÝ MANAŽER / INŽENÝR LIGHTINGU - znalost AutoCADu

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Hýblová, zobrazit tel. číslo

Pro prosperující společnost na poli osvětlení hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA - TECHNIKA, který bude navrhovat technická řešení a zároveň organizovat a zajišťovat realizaci projektu. Hledáme zkušeného člověka, ale také juniora v oboru, strojaře, který se chce oboru naučit. Těšit se můžete na rozmanitou práci, ve které se nebudete nudit, na nové zkušenosti a příjemný podporující tým.

Popis pozice:

  • zpracování výkresové dokumentace osvětlovacích soustav a řídících systémů pro architekty a projektanty
  • výpočty světelných technických výkresů
  • práce s programy AutoCAD, Relux, Dialux
  • samostatné vedení jednání s montážními firmami a projektanty, architekty
  • komunikace s výrobci a dodavateli
  • zadávání podkladů pro cenové nabídky a projektové řešení v oblasti osvětlení
  • technické poradenství při přípravě zakázek

Profil kandidáta:

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • znalost práce s Microsoft Word, Excel, Outlook
  • znalost práce s Autocad, Relux, Dialux, znalost sketch up výhodou
  • orientace v technických výkresech
  • znalost počítání světelně technických výpočtů výhodou
  • vytváření rozpočtu (OCEP)
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivně využíván)
  • ochotu učit se novým věcem a trendům v oboru

Nabízíme:

  • záštita a podpora silné společnosti
  • atraktivní mzda
  • 25 dnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • skvělý kolektiv
  • firemní notebook a mobilní telefon

Máte zájem o tuto nabídku?