Práce: C# programátor (junior/senior)

lokalita: Praha zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Zavedená česká společnost hledá do svého týmu programátorů kolegu, který by se podílel na vývoji tuzemských i zahraničních projektů pro telco společnosti. Hledáme standardního programátora, ale nebojíme se jej náležitě ocenit. Naše projekty jsou dlouhodobého charakteru a náš tým má spíše familierní charakter než neustálé vysedávání za monitorem.

Popis pozice:

- vývoj nových funkcionalit v zavedeném software

- podíl na analýze a vývoji nových komponent a nové verze IS v prostředí .NET - C#

- práce s Microsoft technologiemi

- vhodné jak pro absolventy, tak i seniory

Profil kandidáta:

- analytické myšlení, komunikační schopnosti

- znalost C#, koncepce .NET, návrhových vzorů

- znalost návrhu relačních databází a SQL

- SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru)

- očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost

- znalost AJ na úrovni B2

- znalost RU výhodou (není podmínka)

Nabízíme:

- flexibilní začátek/konec pracovní doby

- 15 % bonus z celoroční mzdy

- zvýhodněné rodinné tarify mobilního volání

- příspěvek na stravování

- relaxační zóna na pracovišti

- společné teambuildingy

- dovolená 5 týdnů / možnost neplaceného volna

- příspěvky na školení a sebevzdělávání

- homeoffice

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Jan Lukeš

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist