Výroba světlometů v Jihlavě. Nástup hned + ubytování ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 28.200 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Místo výkonu práce: Jihlava
Směnnost: 3-směnný provoz – ranní/odpolední/noční, po – pá, 8 hodin
Možnost přesčasů: ANO
Možnost práce o víkendu: ANO
Ubytování ZDARMA

Náplň práce:

  • montování jednotlivých částí světlometů
  • montáž menších dílků a drobných komponentů
  • nejedná se o práci na lince
  • práce vhodná pro ŽENY/MUŽE i absolventy

Nabízíme:

  • výplatu vždy včas! k 16. dni v měsíci
  • týdenní zálohy ve výši 1.000 Kč
  • stravování na pracovišti
  • pomoc koordinátora za každých okolností
  • profesionalitu a spolehlivost
  • ubytování ZDARMA

Příplatky:
So-Ne 50%
So – Ne (mimo rozvrh směny) 27, – / hod
Svátek (so – ne) 100%
Svátek (pracovní dny) 200%

AKCE! Přiveď kamaráda – dostaneš od nás + 5.000 Kč

Požadujeme:

  • zodpovědný přístup
  • praxi na podobné pozici výhodou, nikoli podmínkou
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav

Mzda: 22.000 – 28.200 Kč

Své životopisy mi zasílejte pomocí níže uvedeného formuláře

  • Háje, Praha
  • T & T HEYDAY s.r.o.
  • 14 900 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. července
  • Rudíkov
  • Lukáš Tomanec
  • od 17 000 Kč
  • Liberec
  • JANOUŠEK IS spol. s r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Vysoké Mýto
  • Jiří Broulík
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Jesenice, Praha-západ
  • PERI, spol. s r.o.
Zveřejněno: 6. srpna
  • Františkovy Lázně
  • Lázeňské sanatorium Dr. Peták s.r.o.
  • 21 000 Kč

ReindeerOIL s.r.o., O.K. solution, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Job s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

absolvent akce den formulář IT Jihlava Lom měsíc místo možnost mzda náplň práce plat práce pracovní pracovní dny přesčas příplatky směny stravování svátek týden ubytování vhodná víkend výkon výroba zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč životopis dar díl dny místo výkonu práce na pracovišti náplň odpovědný pomoc PR přístup stav světlo