TRUCK CENTER - Provozní ředitel

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Hledáme specialistu na nákladní vozidla, který bude kompletně řídit již zavedené oddělení servisu a přispěje svými zkušenostmi k řešení výstavby nové provozovny.

Popis pozice:

  • Odpovědnost za celkové řízení provozovny po organizační, ekonomické a personální stránce
  • Podílení se na vybavení a rozvržení zařízení v nové provozovně
  • Vedení a motivace týmu ca 25 lidí
  • Komunikace s firemními partnery a zákazníky
  • Řešení denní provozní operativy

Profil kandidáta:

  • Profesní zkušenosti v oblasti vedení servisu nákladních vozů
  • Manažerské, komunikační a obchodní schopnosti
  • Organizační dovednosti, ekonomické povědomí
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Dlouhodobé uplatnění u stabilní a stále rostoucí společnosti s rodinným přístupem
  • Zajímavé platové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice
  • Možnost osobního rozvoje
  • Služební automobil
  • Odborné vzdělávání
  • Kulturní a sportovní akce
  • Firemní benefity

Máte zájem o tuto nabídku?