Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Elektromontér pevných trakčních a silnoproudých zařízení

Lokalita Cheb
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Druh PPV
pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s předpokladem
prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště
OTV Cheb

Možný nástup
ihned po vykonání lékařské prohlídky

Požadované vzdělání

  • SŠ s výučním listem v oboru elektro, maturita vítána

Požadovaná praxe

  • požadovaná praxe není podmínkou
  • vhodné i pro absolventy
  • licence strojvedoucího vítána

Kvalifikační předpoklady

  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

Požadovaný profil

  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • schopnost na sobě pracovat a učit se novým věcem
  • manuální zručnost
  • týmová spolupráce

Pracovní náplň

  • montér a opravář silnoproudých elektrických vedení,

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Tachov
  • Zuzana Jechová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. dubna
  • Prostějov
  • Dominika Rozsívalová
  • 15 200 Kč
  • Dnešice
  • Michal Tsametis

Moveto Delivery s.r.o., TFS International s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Randstad HR Solutions s.r.o., rejman logistics, s. r. o., Tritia spol. s r.o., STAVBY LF s.r.o., Martin Rejman, BAUER Logistic s.r.o., Thi Huong Dinhová, Stavby IS, s.r.o., LAGARDE SPEDITION spol. s r.o., Kotra Transport Logistic s.r.o., ELČI s.r.o., BENKA TRANSPORT s.r.o., VDF global, s.r.o., AKV bus a.s., TRISTABAU s.r.o., HS LINE, s.r.o., Müller Fresh Food Logistics s.r.o., Zemědělské družstvo Křižovatka, Rolnická Skalná s.r.o., KSZ s.r.o., ept connector s.r.o., Petr Houček, Farma Bublava, s.r.o., MGA Forest s.r.o., Vítězslav Rejent, Dřevospol Ivančik s.r.o., Văn Phé Đo, VEMASPED s.r.o., Waste Solutions s.r.o., PETRATRANS s. r. o., HenyTrans s.r.o., F.M. Stav s.r.o., MARENT DEMOLICE s.r.o., Stavební recyklace s.r.o., K & K AUTOTRANS spol. s r.o., Karel Urban, FUKA TRANSPORT, s.r.o., TOP TRANS LINE s.r.o., LIGNETA autobusy s.r.o., PVKP stavební, s.r.o., Auto-Jeřáby Brožovský s.r.o., AB Metal Recycling, s.r.o., SLUMM LOG s.r.o., BUBASTAV s.r.o., Avers-Trans s.r.o., SUAS Agro s.r.o., Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích, Goldmoon-DH, s.r.o., ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o., Roman Majgot

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků

Cheb, Celá ČR, Františkovy Lázně, Sokolov, Mariánské Lázně, Křižovatka, Nový Kostel, Habartov, Bukovany, okres Sokolov, Luby, Citice, , Dolní Rychnov, Svatava, Královské Poříčí, Staré Sedlo, okres Sokolov, Trstěnice, okres Cheb, Kraslice, Nové Sedlo, okres Sokolov

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

absolvent AJ Bor den druh elektro elektromontér EU Cheb IT měsíc Most na dobu neurčitou náplň práce práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení samostatnost spolupráce sport spoření stravenky vedení vedoucí vhodné volno výhody vzdělání zdravotní Zruč dovolené elektrický lékař lékařské list na dobu na dobu určitou náplň obor opravář penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi prohlídky předpoklad příslušník rok schopnost stroj tým zdravotní způsobilost způsobilost