Hledáme lidem práci Manpower

Administrátor serverů a databází - Kopřivnice_40 000 CZK

Lokalita Kopřivnice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro automotive společnost v Kopřivnici hledáme kandidáty, kteří mají zkušenosti s administrací serverů a databází.

Popis pozice:

  • Spolupráce v oblasti celosvětové IT podpory pro business procesy, např. Správa serveru Shopfloor (Second Level Support, Ticketing, údržba běžících systémů)
  • Dokumentace a realizace jednoduchých obchodních procesů, např. Strojní sběrač dat
  • Podpora při realizaci podnikových procesů založených na IT (testování, programování skriptů)
  • Zajištění kvality za použití daných postupů a metod
  • Práce na zadaných úkolech v malých interních projektech podle standardů a pokynů společnosti

Profil kandidáta:

  • Dobrá znalost správy serverů Windows
  • Dobrá znalost správy databází MS SQL
  • Dobrá znalost síťových technologií (LAN / WLAN, TCP / IP)
  • Znalost nástrojů pro monitorování a správu velkých serverových sítí
  • Výhodou jsou znalosti nebo zkušenosti s podporou MES
  • Spolupráce a komunikace v globálním týmu - 1 týden v měsíci strávený v mateřské společnosti v Německu
  • Znalost ITSM (ITIL)
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • Velkou výhodou je znalost němčiny

Nabízíme:

  • Profesní růst, možnost zahraničních stáží
  • Vstupní zaškolení v rámci plánu adaptace
  • Podpora odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje
  • Dotované stravování ve vlastních prostorách
  • 13. plat a podíl na zisku společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, podpora volnočasových a sportovních aktivit, programy pro děti zaměstnanců, programy na podporu zdraví a správného životního stylu, systém elektronických benefitů, zvýhodněné tarify telefonování, aj.)

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Neubuz
  • DF Partner s. r. o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Frýdek-Místek
  • MPM -QUALITY v.o.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Valašské Meziříčí
  • KLEMAT CZ s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Ostrava
  • Lanči tisk s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Vsetín
  • FORESTA SG, a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Opava
  • Slezské divadlo Opava, příspěvková…
  • 21 710 – 31 820 Kč
Zveřejněno: 13. dubna
  • Opava
  • ECM System Solutions s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Bystřice, Frýdek-Místek
  • Pickering Connect s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • A8 REKLAMA kreativ s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Rakovník
  • Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.
  • od 43 500 Kč
  • Šumperk
  • Nemocnice Šumperk a.s.
  • od 13 500 Kč
  • Šumperk
  • od 16 400 Kč
  • Hustopeče
  • MOSS logistics s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Libeň, Praha
  • WOODCOTE CZ, a.s.
  • 14 000 – 16 100 Kč
Zveřejněno: 6. dubna

Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., TresJob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Idemia Czech s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., DF Partner s. r. o., MPM -QUALITY v.o.s., KLEMAT CZ s.r.o., DEZADATA spol. s r.o., Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace, Traťová strojní společnost, a.s., XEVOS Solutions s.r.o., Lanči tisk s.r.o., SECTRON s.r.o., FORESTA SG, a.s., BRANO a.s., PCsupport.cz s.r.o., ENWICO DATA s.r.o., AREVAL s.r.o., AUTEL, a.s., House of kids s.r.o., Slezské divadlo Opava, příspěvková organizace, ECM System Solutions s.r.o., Slezskomoravské telekomunikace Opava spol. s r. o., Pickering Connect s.r.o., A8 REKLAMA kreativ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Analytik / analytička IT, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Webdesigner, Grafik / Grafička, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Zvukař / Zvukařka, Projektový / projektová manažerka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Technik / technička bezpečnostních služeb, Support IT, Obsluha strojů, Marketingový analytik / analytička, Online marketing, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Rožnov pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Valašské Meziříčí, Ostrava, Karviná, Neubuz, Vsetín, Hradec nad Moravicí, Třinec, Opava, Bystřice, okres Frýdek-Místek

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

administrátor AJ auto benefit benefity Bor business CZK data den dokumentace elektro hledám HR interní IT kandidát komunikace Kopřivnice kvality měsíc možnost náplň práce NDA nová obchodní penzijní připojištění plán plat podnik podpora pojištění postup pozice práce práva procesy připojištění příspěvek rozvoj růst SOU společnost společnosti spolupráce sport správa stáž stravování školení tarif tarify telefon týden v Německu volno vzdělání zaměstnanců zaměstnanec zdraví zkušenosti znalost znalosti životní pojištění daný dar díl dokument dovolené jazyk kov náplň nástroj obchod oblast oblasti odbor odborné osobní penzijní podpory PR proces procesů profesní profi program programy projekt správy standard stroj systém technolog test tým údržba úkol zahraniční zaměstnanecké zkušenost životní