Nenáročná práce ve voňavé výrobě, 1 směna, benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hodonín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 18.500 – 23.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte stabilní a nenáročnou práci ve výrobě na jednu směnu? Chcete mít volné víkendy, možnost vybrat si začátek a konec pracovní doby a pracovat ve voňavém prostředí? Přidejte se do fajn týmu firmy, která vyrábí prací prášky a tělovou kosmetiku. Rádi Vás vše naučíme, praxe není potřeba! Práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud máte zkušenosti v údržbě nebo s VZV, máme i další, velmi zajímavé pozice s vysokým výdělkem!

Náplň práce (výroba):

  • jednoduchá práce u linky (šroubování víček, míchání surovin, skládání krabic, apod.)

Náplň práce (skladník, údržbář):

  • obsluha VZV, údržba strojů

Místo výkonu práce: Lanžhot

Nabízíme:

  • práci jen na jednu směnu s výběrem začátku a konce směny (6–14:30 nebo 7–15:30)
  • volné víkendy
  • stravenky 100 Kč/den
  • výrobky zdarma
  • firemní akce, pobyty
  • zajímavá mzda dle šikovnosti
  • vysoké prémie dle šikovnosti

Požadujeme:

  • pracovitost