Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nenáročná práce ve výrobě pro každého - i bez praxe

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.500 – 23.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme šikovné pracovníky do výroby kabelů pro luxusní automobily. Ve výrobním provozu našeho významného klienta obsazujeme místo operátora a operátorky ve výrobě. Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií bez ohledu na vzdělání či předchozí praxi. Nabízíme práci ve směnném provozu (8 hod. a 12 hod. směny) v průmyslové zóně v Krupce. Nástup je možný ihned. Náplň práce: - montáž kabelových svazků - napojování hadiček na písty - osazování kabelů spojkami - drobné montáže menších dílků Nabízíme: - zajímavé mzdové ohodnocení - pravidelné výplaty s možností záloh - příplatky dle zákoníku práce - motivační odměnu každý měsíc - týden dovolené navíc - příjemný pracovní kolektiv - 70 Kč a 100 Kč stravenky od prvního dne nástupu Požadujeme: - pečlivost - trestní bezúhonnost - ochotu pracovat ve směnném provozu

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
včerejší
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března

Odbory - proč a jak je založit

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

AJ auto automobil automobily den hledám hodnocení měsíc místo mobil možnost náplň práce ohodnocení operátor pečlivost plat platy práce pracovní pracovník praxe příplatky směny stravenky týden týden dovolené navíc vhodná výplaty vzdělání zákoník díl dovolené kolektiv kov motivační mzdové nabízíme práci náplň navíc PC PR průmysl průmyslové příjemný výrobní výroby