Tavič - ПЛАВИЛЬ I od 47.000 netto I Ubytování I Розміщення

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Vsetín
Firma SH Job Partners s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Těžba, hutnictví a slévárenství, Tavič / Tavička
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 34.000 – 55.000 Kč

Pro našeho významného klienta v oblasti slévárenské produkce, hledáme vhodné uchazeče na pozici Tavič-ka s možností ubytování a nástupem IHNED !

Míst je více, nebojte se přihlásit ! 👈

Těšíme se na Vás ! 🖖

Náplň práce:

  • Obsluha tavícího stroje a příslušné činnosti při tavení kovů
  • Tavení kovových materiálů v pecích a tavících pecích
  • Provedení základní údržby tavících zařízení a strojů ( čištění, mazání )

  • плавильник обслуговує пристрої та виконує дальші професійні функції при плавені металу в правильному пристрої

Co od Vás očekáváme:

  • Praxi ve slévárenském průmyslu - podmínkou
  • Manuální zručnost a zodpovědný přístup
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Pravidelnou docházku
  • Zdravotní způsobilost
  • самостійність та мануальна зручність
  • практика в ливарному виробництві
  • добрий стан здоров я
  • бажання працювати на три зміни

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání na HPP nebo IČO
  • Mzdu na HPP / 210 Kč/hod – netto
  • Mzdu na IČO /  280 Kč/hod  netto
  • Možnost ubytování
  • Možnost přesčasů
  • Možnost poskytnutí záloh
  • Koordinátor 24/7
  • оплата 210 корун/год на IČO від 280 корун/год
  • можливість надання житла
  • можливість надання авансу
  • договір на довгий час
  • присутність координатора 24/7

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: e-mail přes odpovědní formulář případně na tel. čísle zobrazit tel. číslo

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

činnost den e-mail Facebook hledám inzerát IT job jobs možnost nabídka náplň práce partner pec práce přesčas řízení ubytování uchazeč vedení vhodné zaměstnání zdravotní Zruč činnosti kontakt kov materiál náplň oblast oblasti obsluha odpovědný PR průmysl případ přístup stroj zdravotní způsobilost způsobilost