Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Elektrotechnik/čka - až 34 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 34.000 Kč
Kontakt Sabina Kasanová, zobrazit tel. číslo

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

  • do společnosti vyrábějící elektromotory sídlíci v Brně-Modřicích hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici elektrotechnika (elektro testera) m/ž
  • jedná se o nástup přímo do kmene společnosti.

Náplň práce:

  • montáž zařízení
  • testování a měření
  • testy nově vyrobených motorů přes testovací kabely
  • Práce s PC

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • paragraf 5 nebo 6 vyhlášky 50
  • ochotu pracovat ve tří směnném provozu od pondělí do pátku
  • schopnost práce na PC
  • zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou, rádi zaškolíme i šikovného absolventa

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu až 34 000 Kč dle Vašich zkušeností
  • náborový bonus ve výši až 60 000 Kč po zkušební době
  • dotované obědy (od 26 Kč/oběd)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • nadstandardní příplatky: za odpolední směny (+4 Kč/hod) a noční směny (+22 Kč/hod)
  • příspěvek na benefitní kartu
  • dotovaný mobilní tarif s možností navázat 4 další čísla
  • jazykové kurzy AJ/NJ
  • možnost zvyšování kvalifikace: elektro nebo CNC kurzy
  • svozovou doprava z centra Brna, parkoviště před budovou
  • práci v čistém a nehlučném prostředí

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát