Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Obsluha CNC, jedna nebo dvě směny, programování výhodou -m/ž

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 41.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Do společnosti, zabývající se výrobou elektromotorů, válcových dynamometrů a testovacích zařízení, hledáme nové kolegy, kteří posílí tým CNC operátorů v Brně. Pokud umíš číst v technické dokumentaci, pak nejspíš hledáme právě Tebe. Programování Heidenhain výhodou.
Pracujeme na jednu nebo dvě směny.
Rozšiřujeme tým - nelepíme fluktuaci.

Náplň práce:

  • obsluha cnc (soustruh, fréza, horizontka)
  • pokud neumíš programovat máme i klasické stroje
  • zakázková výroba – budeš nastavovat stroje na parametry zakázky

Co od Vás očekáváme:

  • SOU/SŠ vzdělání ve strojním oboru (obráběč kovů)
  • znalost čtení ve výkresové dokumentaci
  • praxe ve výrobě výhodou (stejně jako znalost programování v Heidenhain)
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástup přímo do kmene společnosti
  • mzda až 250 kč/h
  • v případě dvousměnného provozu příplatek za odpolední směnu
  • přátelský kolektiv, který Ti pomůže nejen v začátcích
  • závodní jídelnu a stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi Passy, Multisport karta
  • příspěvek na dopravu
  • hrazené odborné a jazykové kurzy
  • zaměstnanecké akce
  • 6000 Kč ročně na penzijní nebo životní pojištění
  • dary a šeky k významným životním milníkům (pracovní/životní jubilea, narození dítěte, svatba)

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Brno
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Zeleneč
  • Marek Rytina
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 6. září

ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., IQS Group a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Manuvia Bonjob s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., BEGHELLI - ELPLAST,a.s., Věra Pietrasová, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ProJobEU s.r.o., IDEAL-Trade Service, spol. s r.o., Českomoravská společnost chovatelů, a.s., LUCIS, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., IFE-CR,a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., JULI Motorenwerk, s.r.o., Petr Postalkov, N.K. STAV Brno a.s., BOSEKA service s.r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., Kollmorgen, s.r.o., STAR CAR servis s.r.o., RIBOTEX s.r.o., RESPO, spol. s r.o., RENOO, s.r.o., EDISTAV družstvo, CNC smart s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Autolakýrník / Autolakýrnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Montážník / montážnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Tiskař / Tiskařka, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Moravany, okres Brno-venkov, Troubsko

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

AJ akce Bor den elektro EU hledám HR kurz kurzy mzda náplň práce narození nové operátor paušál pečlivost plat pojištění práce pracovní praxe příplatek příspěvek řízení směny SOU společnost společnosti sport stravenkový paušál svatba výroba vzdělání zaměstnanec znalost Zruč životní pojištění dar dary dítě dokument dovolené jazyk karta kolektiv kov náplň obor obsluha odbor odborné penzijní PR program přátelský případ stav stroj technické test tým zaměstnanecké závod životní