Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Zámečník / montér až 20€ / hod. - práce v Německu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Německo
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autočalouník / Autočalounice, Montážník / Montážnice, Strojník / Strojnice, Montážník / Montážnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

O nás

NABÍDKA ZĚMSTNÁNÍ V NĚMECKU - DRÁŽĎANY

Pozice: zámečník / montér

Jedná se o zámečnickou práce ve strojírenské výrobě zabývající se mostovou výrobou

Náplň práce:

Popis:

  • Zámečnické práce, skládání, montování
  •  Příprava pro svářeče
  •  Práce s výkresovou dokumentací

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • základní znalost NJ
  •  praxi ve strojním oboru min. 2 roky
  • Znalost čtení ve výkresové dokumentaci
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • ubytování zdarma zajištěno
  • možnost záloh

Směny:

  • 2-3 směnný provoz – po - pá 7,5 h.

Místo výkonu práce:

  • Německo – poblíž Drážďan

Hodinová sazba

  • Až 20€/hod dle pracovního zařazen a ubytování zdarma

Před nástupem je nutný osobní pohovor a pracovní zkouška ve výrobě v Německu. Na zkoušku Vás rádi doprovodíme / dopravíme.

V případě zájmu  zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář

  • Německo
  • ELSTA GmbH
  • 3 360 – 4 200 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 26. dubna
  • Německo
    Benefity:
  • Německo
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
  • Německo
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 2 500 – 3 100 €
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 25. dubna
  • Temelín
  • ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 15. listopadu

DELA Company s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ELSTA GmbH, QAP PRODUCTION s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., EMA CZECH 2021 s.r.o., JASOPA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Time Worxx Management GmbH, CP Montage s.r.o., Jobnext s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Technik / technička dopravy, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Rytec / Rytkyně, Sklář / Sklářka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Hutník / Hutnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Izolatér / Izolatérka, Fasádník / Fasádnice

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ Bor email EU místo Most možnost náplň práce Německo nová poblíž podnik pohovor pozice práce pracovní směny stabilní ubytování v Německu výkon zámečník zdarma zkouška znalost životopis dar dokument místo výkonu práce náplň obor osobní PR případ příprava rok stroj