- Plný úvazek

HOFMANN WIZARD s.r.o.
Specialista BOZP a PO | práce převážně formou HOME OFFICE (A6934)
Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.
Společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:
Zobrazit nabídky firmyO nás
Historie naší personální agentury v České republice se píše od roku 1993, kdy byla založena v Plzni pod názvem WIZARD. Od června 2005 patří firma ke skupině I. K. Hofmann GmbH, která sídlí v Norimberku. Tato skupina působí v Německu již od roku 1985 a patří k pěti největším poskytovatelům personálních služeb v zemi. V České republice nabízíme firmám podporu v personální politice a uchazečům o zaměstnání nové kariérní možnosti na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Kopřivnici, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci, Vysokém Mýtě, České Lípě a Českých Velenicích.
Česká firma, poskytující významným klientům outsourcing pro oblast bezpečnosti práce a požární ochrany, hledá do týmu bezpečáky na pozici Specialista BOZP a PO.
Hledáme dynamického a komunikativního člověka, který rozumí zásadám BOZP a PO a své znalosti dokáže předat dál.
Pracujeme z home officů a jezdíme po klientech dle měsíčního plánu práce, komunikujeme a pracujeme pře SW aplikace, které nám byly vyvinuty na míru. V případě potřeby je tu centrála a celá řada zkušených bezpečáků, kteří si navzájem vždy pomou.
Náplň práce:
- podílení se na projektech komplexního outsourcing BOZP a PO
- vytváření koncepcí/systému BOZP a PO na pracovišti
- zavádění a kontrola na pracovištích
POŽADAVKY
- VŠ vzdělání v oboru BOZP
- ŘP sk. B
- vlastní iniciativu při implementaci bezpečnostních prvků ve firmách
- samostatnost a aktivní přístup
- znalost vyhlášek OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb. a OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
NABÍZÍME
- možnost karierního růstu a rozšiřování kvalifikace
- zázemí stabilní společnosti
- flexibilní pracovní doba
- možnost home office
- firemní notebook
- služební automobil i pro soukromé účely
- stravenky



