Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč

Lokalita Sviadnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do významné společnosti zaměřené na výrobu technologicky náročných strojírenských komponentů hledáme nového kolegu na pozici svářeč. Pokud již máte se svařováním praktické zkušenosti a rádi byste pracovali na unikátních projektech, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Popis pozice:

- svařování dílců dle výkresové dokumentace (díly na ropné plošiny, jeřáby, horské dráhy)
- zodpovědnost za kvalitu provedených svárů
- dodržování technologických postupů

Profil kandidáta:

- vyučení v oboru
- státní zkouška - metoda 135 podmínkou, metoda 136 a 138 výhodou
- zkušenost se svařování v polohách tenkých i tlustých materiálů
- znalost čtení technické dokumentace

Nabízíme:

- stabilní práci v zakázkové výrobě mezinárodní strojírenské společnosti
- týdenní pracovní doba 37,5 hodin
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v závodní jídelně
- zaškolení pro danou práci ve svářečské škole
- osobní ohodnocení ve výši 10% základní mzdy
- výše výdělku dle schopností a zkušeností
- příspěvek na penzijní připojištění
- Flexi Pass CARD pro všestranné vyžití
- pravidelné akce pro zaměstnance

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Příbor
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Prostějov
  • Nikol Marková
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • České Budějovice
  • Mgr. Věra Preislerová
Zveřejněno: 16. února
  • Brno
  • Adela Turkova
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. října
  • Brno
  • Simona Křížanová
  • 19 000 – 23 500 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Alena Fišerová
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Liberec
  • Skladník/Ce
  • 19 320 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Bonjob s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Havířov, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Frýdek-Místek, Fryčovice, Krmelín, Pržno, okres Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Mošnov, Příbor, Hnojník

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

akce Bor den doba dodržování dokumentace hledám hodnocení IT kandidát mezinárodní mzdy náplň práce nové odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pro zaměstnance připojištění příspěvek společnost společnosti stabilní stravování svařování školení týden vyučení v oboru zkouška zkušenosti znalost životopis díl dokument dovolené kov materiál metoda náplň národní obor osobní penzijní PR praktické profi projekt schopnost stroj technické technolog výše vyučení závod zkušenost