Volné místo ve firmě pi-jobs GmbH

OBSLUHA KAVÁRNY - Horní Rakousko: denní dojíždění

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Číšník / Servírka, Obsluha lidí
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Německý jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

pi-jobs GmbH

Pi-jobs GmbH je rakouská společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců na rakouském trhu.

Naši zaměstnanci díky nám nacházejí stabilní a dobře placenou práci v zahraničí.
Všichni pi-jobs zaměstnanci jsou zaměstnáni na rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou a mohou tedy čerpat všechny výhody s tím spojené.

O uchazeče se postaráme ve všech směrech! Přihlásíme na rakouskou pojišťovnu, zajistíme ubytovaní a pomůžeme se všemi otázkami.

Do města Bad Leonfelden hledáme obsluhu kavárny do firmy, která se zabývá výrobou sladkých produktů.

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníku navštívené kavárny
  • Komunikace se zákazníky
  • Odklízení použitého nádobí

Co od Vás očekáváme:

  • Sympatické vystupování
  • Komunikaci v německém jazyce
  • Ochota obsluhovat návštěvníky
  • Motivaci při práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu ve výší 1600 – 1650 Euro čistého / měsíčně
  • Zaměstnání nedaleko českých hranic
  • Rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13tý a 14tý plat

  • Plzeň
  • open recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 19. června
  • Brno
  • THIERRA Management s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
  • Kroměříž
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Chomutov
    Benefity:

MELIDA, a.s., A-JOBS GmbH, pi-jobs GmbH, 21 Consult Group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Brusič / Brusička, Čalouník / Čalounice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně loutek, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Fasádník / Fasádnice, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Odbory - proč a jak je založit

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

český den dění EU hledám horní HR IT komunikace na dobu neurčitou náplň práce plat práce pracovní Rakousko zaměstnání firmy kavárny města na dobu náplň německé obsluha PR sladký zákazník