Volné místo ve firmě pi-jobs GmbH

MALÍŘ/NATĚRAČ_Horní Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 3.500 – 3.700 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

pi-jobs GmbH

Pi-jobs GmbH je rakouská společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců na rakouském trhu.

Naši zaměstnanci díky nám nacházejí stabilní a dobře placenou práci v zahraničí.
Všichni pi-jobs zaměstnanci jsou zaměstnáni na rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou a mohou tedy čerpat všechny výhody s tím spojené.

O uchazeče se postaráme ve všech směrech! Přihlásíme na rakouskou pojišťovnu, zajistíme ubytovaní a pomůžeme se všemi otázkami.

Do města 4722 Steegen – Horní Rakousko hledáme pracovníka na pozici: MALÍŘ

Náplň práce:

Hledáme zkušeného malíře ze zkušeností v oboru!

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru výhodou, ne podmínkou
  • Zkušenost v oboru malíř / fasádník
  • Dobrá znalost německého jazyka !
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 13. a 14. plat
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Mzdu: od 2400 Euro čistého / měsíc
  • Pouze ranní směna, pátky kratší
  • S ubytování Vám samozřejmě pomůžeme ! Stojí cca 400 Euro / pokoj

  • Rakousko
  • FONHAUSER GmbH
  • 2 300 – 2 400 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. prosince
  • Benešov
  • SLÁDEK GROUP, a.s.
  • od 13 400 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Beroun
  • Bohemia Trysk s.r.o.
  • 12 200 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna
  • Sokolov
  • Petr Kukla
  • 15 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Tachov
  • LANDRGOTT s.r.o.
Zveřejněno: 12. června
  • Trutnov
  • BAK stavební společnost, a.s.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Želešice
  • VS-build, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. srpna
  • Český Krumlov
  • VIDOX s.r.o.
Zveřejněno: 1. dubna
  • Třeboň
  • ZEMATEZ s.r.o.
  • od 27 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. ledna
  • Tachov
  • od 14 600 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Zlín
  • EB - stav s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Sokolov
Zveřejněno: 22. srpna
  • Trutnov
Zveřejněno: 31. prosince
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Chrudim
  • VIKTORSTAV s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. května
  • Bolatice
  • OSTRAVSKÉ STAVBY a.s.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Tlučná
  • SLÁDEK - VÝROBA s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 21. srpna
  • Dolany, Olomouc
  • JPS stavební s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Rakousko
  • HOGO GmbH
  • Havlíčkův Brod
  • ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Karviná
  • Bohumír Wanecki
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • STAVBY KRUMLOV Jčk s.r.o.
  • 26 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Třeboň
  • MUSTER SOLUTIONS s.r.o.
  • od 26 500 Kč
  • Sivice
  • Serhiy Rusyn
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Praha
  • MOKUSO s.r.o.
Zveřejněno: 2. září
  • Okrouhlá Radouň
  • RDS-Technology XXI s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Sokolov
  • Záhoří, Tábor
  • Dřevospol Šťastný Záhoří, spol. s r.o.
  • od 19 700 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Tachov
  • CHEJNOVSKÝ s.r.o.
  • Čečovice
  • Stanovce s.r.o. v likvidaci
  • 15 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Velké Přítočno
  • A.B.B. - top trend s.r.o.
  • od 16 800 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 6. června
  • Český Těšín
  • Trenkwalder a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Masáže na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. listopadu

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

auto automobil Bor EU hledám horní IT měsíc mobil na dobu neurčitou náplň práce plat práce pracovní pracovník Rakousko ubytování znalost jazyk města na dobu náplň německé obor PR směna vyučení zkušenost