Volné místo ve firmě pi-jobs GmbH

MAG SVÁŘEČ_Horní Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Německý jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Hrubá mzda 2.400 – 2.500 €

O nás

pi-jobs GmbH

Pi-jobs GmbH je rakouská společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců na rakouském trhu.

Naši zaměstnanci díky nám nacházejí stabilní a dobře placenou práci v zahraničí.
Všichni pi-jobs zaměstnanci jsou zaměstnáni na rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou a mohou tedy čerpat všechny výhody s tím spojené.

O uchazeče se postaráme ve všech směrech! Přihlásíme na rakouskou pojišťovnu, zajistíme ubytovaní a pomůžeme se všemi otázkami.

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme MAG SVÁŘEČE !

Město: Perg / Oed

Náplň práce: Svařování  metodou MAG!

Požadujeme:

  • praxe v oboru
  • vyučení v technickém oboru výhodou
  • zkušenost s metodou MAG
  • komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • ochota pracovat ve 2 směnném provozu !

Nabízíme:

  • Mzda: od 2.500€ Euro čistého / měsíčně
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost (odpolední směna)
  • Velké diety ve výši 26,40 EUR (5 krát týdně)
  • Příspěvky na bydlení ve výši 15 EUR (4 krát týdně)
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

  • Rakousko
  • FONHAUSER GmbH
  • 2 300 – 2 400 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. prosince
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 60 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 15. července
  • Blatná
  • EM Polar k.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Praha
  • Invia.cz, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 19. června
  • Ostrava
Zveřejněno: 3. června
  • Fryčovice
  • BORCAD cz s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • České Budějovice
  • JOSA s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. května
  • Jihočeský kraj
  • LUTO Automotive CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 22. října
  • Blatná
  • 33 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Blatná
  • 28 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Německo
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • 60 000 – 69 999 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Fryčovice
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • VV - Projekt s.r.o.
  • od 22 200 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • MB Čech company s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Boršov nad Vltavou
  • Václav Burda
  • od 37 000 Kč
  • Homole
  • SINOP SMP s.r.o.
  • 25 000 – 34 000 Kč
  • Dolní Bukovsko
  • Jan Krška
  • od 18 900 Kč

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

auto automobil Bor diety dotazy EU horní IT město mobil mzda na dobu neurčitou nabídka náplň práce plat práce praxe příplatky Rakousko svařování ubytování znalost firmy jazyk kontakt na dobu náplň německé obor pomoc PR příspěvky řidič směna technické vyučení zkušenost