Volné místo ve firmě pi-jobs GmbH

MAG SVÁŘEČ_Horní Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 2.400 – 2.500 €

O nás

pi-jobs GmbH

Pi-jobs GmbH je rakouská společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců na rakouském trhu.

Naši zaměstnanci díky nám nacházejí stabilní a dobře placenou práci v zahraničí. Všichni pi-jobs zaměstnanci jsou zaměstnáni na rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou a mohou tedy čerpat všechny výhody s tím spojené.

O uchazeče se postaráme ve všech směrech! Přihlásíme na rakouskou pojišťovnu, zajistíme ubytovaní a pomůžeme se všemi otázkami.

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme MAG SVÁŘEČE !

Město: Weng im Innkreis (blízko německých hranic).

Náplň práce: Svařování topících kotlů metodou MAG!

Požadujeme:

  • praxe v oboru
  • vyučení v technickém oboru výhodou
  • zkušenost s metodou MAG a svařováním 0,2 – 1,2 mm
  • komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • ochota pracovat ve 2 směnném provozu !

Nabízíme:

  • Mzda: 2400 – 2500 Euro čistého / měsíčně
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost (odpolední směna)
  • Velké diety ve výši 26,40 EUR (5 krát týdně)
  • Příspěvky na bydlení ve výši 15 EUR (4 krát týdně)
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát