Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač vstřikolisu - příležitost pro absolventy

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Rodinná německá společnost, zabývající se výrobou plastových dílů pro automotive průmysl, hledá do svého týmu seřizovače vstřikolisu (Arburg, Engel). Budete součástí Ostravské společnosti, ve které zaměstnanci zhodnotili svoji spokojenost v zaměstnaneckém průzkumu na 80%.

Popis pozice:

  • Sundání a nasazení nástroje na vstřikovacím stroji
  • Nastavení stroje podle seřizovací zprávy
  • Zapojení formy podle dokumentace
  • Práce ve třísměnném provozu (PO-PÁ), 8 hodinové směny
  • Po zapracování víkendové směny (cca 2 v měsíci)

Profil kandidáta:

  •  znalost čtení technické dokumentace
  •  ochota pracovat na směnný provoz

Nabízíme:

  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Práci v čistém prostředí
  • Práci v menším kolektivu
  • Prostor pro adaptaci a další rozvoj odborných znalostí
  • Příležitost i pro absolventy

  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Ostrava
  • od 23 400 Kč
  • Ostrava
  • Moravskoslezský kraj
  • TOP MONEY s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Lány, Kladno
  • AIS Automotive Interior Systems Lany s…
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. října
  • Ivanovice na Hané
  • fischer automotive systems s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Votice
  • Votická stavební spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. března

Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o., SEVAL spol.s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

absolvent AJ auto Bor data dokumentace hodnocení IT kandidát měsíc náplň práce nástroje nové ohodnocení plat pozice práce prostředí průzkum rozvoj směny SOU spokojenost společnost společnosti víkend zaměstnanec znalost díl dokument kolektiv kov náplň nástroj německá odbor odborný platové ohodnocení PR profi průmysl příležitost součást spokojen stav stroj technické tým zaměstnanci zaměstnanecké