Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přidejte se k nám, fajn práce ve výrobě, až 28.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Most
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 140 – 170 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro naše významné klienty, mezinárodní a stabilní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme šikovné muže a ženy na různé výrobní pozice. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou mzdu i další příplatky a bonusy. Hledáte práci rovnou po škole nebo jste pracovali v jiném oboru? Nemáte praxí? NEVADÍ! Se vším Vám rádi pomůžeme a důkladně Vás zaškolíme. Hledáte práci v blízkém okolí svého bydliště a chtěli byste nastoupit IHNED nebo dle Vašich možností, tak se určitě ozvěte a my Vám s výběrem pomůžeme. Vybereme práci přímo pro Vás. Jaká bude Vaše náplň práce: - obsluha strojů a výrobních linek – manipulace s výrobky Nabízíme: - mzdu až 170Kč/h, to odpovídá až 28.000 Kč/měsíc - stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe, či vzdělání - pravidelný výplatní termín - v případě potřeby možnost pravidelných záloh - příspěvek na stravování - zajištění svozové dopravy nebo příspěvek na dopravu - nadstandardní příplatky - jistotu stabilního příjmu Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu (8 hodinové směny dle výrobního kalendáře) – vyberete si pracovní pozici, kde Vám bude nejvíce vyhovovat pracovní doba - chuť do práce a zaškolení - spolehlivost, pracovitost, pečlivost Doufáme, že Vás tato nabídka zaujala. Pokud ano, tak nás určitě kontaktujte a my Vám vše rádi zodpovíme a poradíme.

  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 24. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Žatec, Louny
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
  • Liberec
  • C.S.CARGO a.s.
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. května
  • Prachatice
  • BETON - Těšovice, spol. s r.o.
Zveřejněno: 13. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Technik / technička automatizace

Most, Havraň, Litvínov, Jeníkov, okres Teplice, Chomutov, Postoloprty, Teplice, Louny, Žatec, okres Louny, Krupka, Přestanov, Chabařovice, Lovosice, Kadaň

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Odbory - proč a jak je založit

AJ auto automobil bonus bonusy Bor doba hlavní hledám IT kandidát měsíc mezinárodní mobil možnost nabídka náplň práce NDA nové pečlivost plat pozice práce pracovní pracovní doba pracovní poměr praxe příplatky příspěvek směny společnost společnosti stabilní stravování školení vzdělání zaměstnání dar kontakt kov náplň národní oblast oblasti obor obsluha opravy poměr PR pracovní příležitost průmysl příležitost případ standard stroj termín výběr výrobní