Práce: SKLADNÍK s VZV (Příbram)

lokalita: Příbram zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici skladník VZV do podniku v Příbrami.

Požadavky na praxi a zkušenosti:

  • SOU vzdělání (výhodou technického zaměření)
  • platné oprávnění k řízení VZV
  • odborná praxe v oblasti skladového hospodářství vítána
  • podmínkou praktická znalost a zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku

časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost. .

Náplň práce:

  • třísměnný pracovní provoz (pondělí až pátek)
  • příjem, skladování a výdej výrobků a zboží, jeho kvantitativní přejímka s využitím manipulační techniky
  • výdej a příprava expedice podle dodacích listů
  • provádění inventur skladových zásob.

Nabízíme :

  • 120 kč/hodinu + bonusy po zapracování
  • příjemné pracovní prostředí

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Příbram

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Toplist