Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC

Lokalita Velká Bíteš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Firma vyrábějící turbínové vysokootáčkové stroje pro letectví, energetiku a dopravní průmysl hledá kolegu na pozici OBSLUHA CNC STROJŮ.

Popis pozice:

Práce na CNC stroji, čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly. Přesčasy jen dobrovolně! Práce na 2 směny.

Profil kandidáta:

- Výuční list v oboru nebo prokazatelnou praxi (obráběcí stroje, centra s CNC, soustružnické stroje).
- znalost výkresové dokumentace
- dobrý zdravotní stav
- očkování proti chřipce
- vlastní doprava

Nabízíme:

- mzdu skládající se z tarifní složky+osobního ohodnocení+půlroční/roční odměny+ kvartální odměny za nemocnost
- 23 dnů dovolené
- pracovní doba 7.5 hodiny
- příspěvek na penzijní pojištění 700,- Kč
- dotované závodní stravování (28,-Kč) - výběr z 5 jídel
- kantýna
- sleva na pohonné hmoty
- věrnostní prémie (narození dítěte, životní jubileum, svatba, ..)

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a poslat mi životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

  • Plzeň-město
  • HASRA s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. října
  • Jindřichův Hradec
  • CM mechanics s.r.o.
Zveřejněno: 20. ledna
  • Třemošnice
  • MEXPOLL s.r.o.
Zveřejněno: 1. května
  • Valašské Meziříčí
  • Nevoteam s.r.o.
Zveřejněno: 31. srpna
  • Zlín
  • GENICZECH - M, spol. s r.o.
Zveřejněno: 7. dubna
  • Vysoké Mýto
  • SARADA - JOBS.EU s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 3. ledna
  • Háj ve Slezsku
  • KOKEŠ Steel Group s.r.o.
Zveřejněno: 18. března
  • Útěchov
  • Nástrojárna WIA s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Bohumín
  • kovo VESUV s.r.o.
Zveřejněno: 10. června
  • Mošnov
  • CROMODORA WHEELS s.r.o.
Zveřejněno: 15. září
  • Krajková
  • Michal Kostrej
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. srpna
  • Moravský Písek
  • SLOKOV kovo a.s.
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 6. června
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • O.K. solution, s.r.o.
Zveřejněno: 21. dubna
  • Ždírec nad Doubravou
  • G a H s.r.o.
Zveřejněno: 7. června
  • Luhačovice
  • ZÁLESÍ a.s.
  • Červený Kostelec
  • MASTR s.r.o.
Zveřejněno: 13. června
  • Olbramovice, Benešov
  • Jana Hovorková
Zveřejněno: 21. června
  • Raspenava
  • AYRAM-SPOL s.r.o.
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Český Krumlov
  • INFOCENTR SERVIS družstvo
Zveřejněno: 14. července
  • Jihlava
  • Decoleta, a.s.
Zveřejněno: 15. dubna
  • Turnov
  • CRYTUR, spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Cvikov
  • SANS SOUCI, s.r.o.
Zveřejněno: 3. května
  • Přerov
  • RESTA s.r.o.
Zveřejněno: 16. dubna
  • Blansko
  • ČeMeBo s.r.o.
Zveřejněno: 11. června
  • Raspenava
Zveřejněno: 5. července
  • NSE Solutions, s.r.o.
Zveřejněno: 19. září
  • Přibyslav, Havlíčkův Brod
  • SC Metal, s.r.o.
Zveřejněno: 8. prosince
  • Meclov
  • Niehoff Nábytek k.s.
Zveřejněno: 2. října
  • Šternberk
  • EUTECH akciová společnost
Zveřejněno: 20. prosince
  • Trhové Sviny
  • SILHOUETTE Czechia s.r.o.
Zveřejněno: 9. června
  • Mělník
  • BIZEMA s.r.o.
Zveřejněno: 8. března
  • Domažlice
  • WAGNER METALL CONCEPT k.s.
  • Vhodné pro cizince
  • Čelákovice
  • RUPET formy a modely s.r.o.
Zveřejněno: 15. března
Zveřejněno: 18. května
  • Blansko
  • METALKOVO a.s.
Zveřejněno: 21. března
  • Kopřivnice
  • ORLANTE s.r.o.
Zveřejněno: 29. listopadu
Zveřejněno: 16. června
  • Liberec
  • C.S.CARGO a.s.
Zveřejněno: 12. května
  • Náchod
  • Integraf, s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Velké Meziříčí, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Pohořelice, okres Brno-venkov

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

AJ Bor doba dokumentace email energetik EU firma hodiny hodnocení kandidát náplň práce narození nemoc nové odměny ohodnocení pohonné hmoty pojištění pozice práce pracovní pracovní doba přesčas přesčasy příspěvek směny SOU stravování svatba tarif Týn zdravotní zdravotní stav znalost životopis centra dítě dobro dokument doprava dopravní dovolené hmoty kontakt kov list náplň obor obsluha oprava osobní PC penzijní penzijní pojištění pohon PR prémie profi průmysl případ roční rok stav stroj výběr závod životní