Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC

Lokalita Velká Bíteš
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Firma vyrábějící turbínové vysokootáčkové stroje pro letectví, energetiku a dopravní průmysl hledá kolegu na pozici OBSLUHA CNC STROJŮ.

Popis pozice:

Práce na CNC stroji, čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly. Přesčasy jen dobrovolně! Práce na 2 směny.

Profil kandidáta:

- Výuční list v oboru nebo prokazatelnou praxi (obráběcí stroje, centra s CNC, soustružnické stroje).
- znalost výkresové dokumentace
- dobrý zdravotní stav
- očkování proti chřipce
- vlastní doprava

Nabízíme:

- mzdu skládající se z tarifní složky+osobního ohodnocení+půlroční/roční odměny+ kvartální odměny za nemocnost
- 23 dnů dovolené
- pracovní doba 7.5 hodiny
- příspěvek na penzijní pojištění 700,- Kč
- dotované závodní stravování (28,-Kč) - výběr z 5 jídel
- kantýna
- sleva na pohonné hmoty
- věrnostní prémie (narození dítěte, životní jubileum, svatba, ..)

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat a poslat mi životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

  • Plzeň-město
  • HASRA s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. října
  • Jindřichův Hradec
  • CM mechanics s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Třemošnice
  • MEXPOLL s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Valašské Meziříčí
  • Nevoteam s.r.o.
Zveřejněno: 31. srpna
  • Zlín
  • GENICZECH - M, spol. s r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. dubna
  • Vysoké Mýto
  • SARADA - JOBS.EU s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 3. ledna
  • Háj ve Slezsku
  • KOKEŠ Steel Group s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Útěchov
  • Nástrojárna WIA s.r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Bohumín
  • kovo VESUV s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Mošnov
  • CROMODORA WHEELS s.r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 15. září
  • Krajková
  • Michal Kostrej
  • 18 000 – 33 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. srpna
  • Moravský Písek
  • SLOKOV kovo a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 6. června
  • Ždírec nad Doubravou
  • G a H s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Luhačovice
  • ZÁLESÍ a.s.
  • 16 000 – 19 500 Kč
  • Červený Kostelec
  • MASTR s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Olbramovice, Benešov
  • Jana Hovorková
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Raspenava
  • AYRAM-SPOL s.r.o.
  • od 21 150 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Český Krumlov
  • INFOCENTR SERVIS družstvo
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Jihlava
  • Decoleta, a.s.
  • 29 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Turnov
  • CRYTUR, spol. s r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Cvikov
  • SANS SOUCI, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Přerov
  • RESTA s.r.o.
  • 23 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Blansko
  • ČeMeBo s.r.o.
Zveřejněno: 11. června
  • Raspenava
  • od 20 100 Kč
Zveřejněno: 5. července
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Přibyslav, Havlíčkův Brod
  • SC Metal, s.r.o.
  • 28 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Meclov
  • Niehoff Nábytek k.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Šternberk
  • EUTECH akciová společnost
  • od 23 640 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Trhové Sviny
  • SILHOUETTE Czechia s.r.o.
  • 31 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. června
  • Mělník
  • BIZEMA s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Domažlice
  • WAGNER METALL CONCEPT k.s.
  • 29 900 – 37 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Čelákovice
  • RUPET formy a modely s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • 25 200 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Blansko
  • METALKOVO a.s.
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Kopřivnice
  • ORLANTE s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 29. listopadu
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Liberec
  • C.S.CARGO a.s.
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. května
  • Náchod
  • Integraf, s.r.o.
  • od 17 970 Kč
  • České Budějovice
  • Jihočeská masna, s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Karolinka
  • Solan Trading s.r.o.
  • od 16 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Jihlava

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Trainee program – první práce pro absolventy

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ Bor doba dokumentace email energetik EU firma hodiny hodnocení kandidát náplň práce narození nemoc nové odměny ohodnocení pohonné hmoty pojištění pozice práce pracovní pracovní doba přesčas přesčasy příspěvek směny SOU stravování svatba tarif Týn zdravotní zdravotní stav znalost životopis centra dítě dobro dokument doprava dopravní dovolené hmoty kontakt kov list náplň obor obsluha oprava osobní PC penzijní penzijní pojištění pohon PR prémie profi průmysl případ roční rok stav stroj výběr závod životní